Produkty

Kľúč ku krásnym rukám

Manikúra je pre mnohé ženy kľúčovým bodom ku celkovému skrášleniu. Niektoré si síce myslia, že nie je príliš dôležitá a zanedbávajú ju, no to je naozaj veľká chyba. Hlavne vtedy, keď pracujete s ľuďmi. Môžete si byť istá, že každý druhý človek, s ktorým sa zoznámite, alebo s ktorým si podáte ruku, upriamuje pozornosť na vaše ruky. Je dokázané, že niektorí ľudia si ruky všímajú ako prvé. Popritom si všetci myslia, že v prvom rade sú oči a až potom ostatné časti tváre. Netvrdíme, že to tak majú všetci. Ale drvivá väčšina určite áno.

kosmetika

Myslíte si, že môžete svoje ruky zanedbávať? Určite svoje myšlienky prehodnoťte. Zaslúžia si rovnakú pozornosť ako vaša pleť či vaše vlasy.

Rozdiel je v tom, že vlasom a pleti sa venujete http://www.pesforum.cz/viewtopic.php%3Ff%3D6%26t%3D102 takmer stále. Málokto si kontroluje ruky, no vizáž a účes si kontrolujete vždy. Keď sú v zime mínusové teploty, často sa čudujete, prečo máte suché ruky. Ale nezamyslíte sa nad tým, že by ste ich mali chrániť, nosiť rukavice a pravidelne krémovať. Keď sa postaráte o to, aby boli vaše ruky dostatočne hydratované, môžete sa zamerať na prsty. A to konkrétne na už spomínanú manikúru.

Na výbere manikúry taktiež naozaj záleží. Určite je rozdiel, keď máte dlhé pazúriky, s ktorými nemôžete vykonávať žiadnu manuálnu činnosť a keď máte niečo prirodzené. Inak sa na to potom pozerajú aj ľudia vo vaše blízkosti.

zelené nehty

Všetko záleží, samozrejme, len od toho, čo sa páči vám. No rozdiel je aj v tom, akú máte prácu. Ak máte určené, že musíte byť oblečená konzervatívne, určite nemôžete mať na rukách krikľavý gel na nechty. Vtedy musíte rozmýšľať nad niečím prirodzenejším. Môžete mať na rukách aj niečo ligotavé, ale musíte si dávať pozor na to, aby ste to neprehnali. Vždy môžete mať niečo vkusné a luxusné bez toho, aby to doslova kričalo. Ak sa však na to necítite, pokojne zvoľte aj niečo neutrálne. Podstatné je, že sa budete cítiť dobre.