Produkty

Sú vaše nechty zdravé?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo vlastne vaše nechty naozaj potrebujú https://www.dobrenoviny.sk/c/119511/slovenska-ekonomika-ma-v-tomto-roku-rast-3-4-tempom ? Bez čoho sa nezaobídu? Dnešná doba je plná rôznych typov a trikov, ktorými sa môžete, ale na druhej strane ani nemusíte riadiť, no čo sa týka nechtov, veľmi často môžete urobiť krok vedľa. Nechty sú ozdoby vašich rúk a len na vás záleží, ako budú vyzerať aj potom, čo s nimi skončíte. Takže, ak chcete, aby ste na ne mohli byť hrdá, musíte myslieť minimálne tri kroky dopredu. Už teraz by ste mali vedieť, aký typ nechtov vlastne máte. Asi nemusíme hovoriť, že najideálnejšie je, keď ich máte pevné a zdravé.

nehty barevné

Ktoré sú najčastejšie typy nechtov?

  1. Zdravé nechty. Zdravé nechty rastú úplne prirodzene do dĺžky a nemajú vôbec sklony k tomu, aby sa lámali. Len veľmi malé percento žien sa môže pochváliť tým, že má takéto nechty a drvivá väčšina žien im len potichu závidí, pretože by dali všetko za to, aby mali také šťastie aj ony.
  2. Lámu sa, keď dorastú do určitej dĺžky.Niektoré ženy majú nechty zdravé a ani sa s nimi nič nedeje, no ako začnú rásť a sú stále dlhšie, ich pružnosť je značne obmedzená a zlomia sa úplne hocikedy. Sú jednoducho veľmi tenké a práve preto by ste si mali ustrážiť čas, kedy sa začnú lámať.
  3. Veľmi tenké a ľahko lámajúce sa nechty.Bohužiaľ, tento problém trápi naozaj veľmi veľa žien. Väčšina z nich je z toho skutočne veľmi nešťastná, pretože im nič poriadne nepomáha a určite si uvedomujete, že je to veľmi depresívne.

nehtičky

Pýtate sa či existujú nejaké prípravky, ktoré lámaniu zabraňujú? Je ich hneď niekoľko, ale vy si musíte nájsť ten správny, ktorý vám bude vyhovovať, a to je občas ťažké. Najčastejšie sa používajú laky na spevnenie a to je aj overený účinok, no to neznamená, že vám nepomôže aj zmena stravy. Je len na vás, čo vyskúšate, ale nesmiete sa vzdávať. Uvidíte, že potom pôjde všetko ako po masle.