Produkty

Perodrážka- zaujímavé riešenie v každom smere

Aký typ podlahy uprednostníme? Prispôsobíme sa i my novému a populárnemu trendu? Som si istý, že budeme spokojní.

O akom trende vlastne hovorím?
Mám na mysli štýlový a hlavne elegantný a príjemný štýl bývania s nádychom domoviny a príjemného tepla. Vravím o takzvanej perodrážke s kvalitného smrekového dreva, o ktorej výrobe a predaji sa dozvieme priamo pomocou webového odkazu:

umění

Drevená podlaha má mnoho plusov, ktoré súvisia s neporovnateľne hygienickejším spôsobom života až po nádhernú vôňu lesa a celkový príjemný pocit, kedy sa po podlahe pohybujeme. Darmo, príroda je príroda, koberce a umeliny ju nenahradia.
Pokiaľ spomínam hygienickejší spôsob bývania, mám na mysli i menej starostí s upratovaním. Na koberec sa ľahko nalepí každá špina a následne ich musíme zbytočne komplikovaným spôsobom očistiť. Drevená podlaha, perodrážka, vyzerá super, čisto a elegantne i bez pokrývok typu kobercov. Určite sa nám však občas stane, že nám na ňu niečo spadne alebo ju iným spôsobom zašpiníme. No vždy sa bude jednať o podstatne menej náročnú formu upratovania, než očisťovanie kobercov.

Takáto spomínaná perodrážka ukáže dobre všade. Či už sa jedná o rodinný dom, v ktorom denne bývame alebo chatu v horách, kam chodíme na prázdniny. Takisto nesmiem zabudnúť spomenúť, že takýto typ drevenej podlahy ukáže skvele i v exteriéri, vonkajšom priestranstve. Pokiaľ máme záujem o stavbu altánku, či skrátka vonkajšej drevenej podlahy, na ktorú pridáme stôl a stoličky, zavoláme susedou a užijeme si voľný čas príjemným a zábavným posedením pri pive, malinovke, či grilovaní. Môže sa jednať i o nápadité riešenie, kedy sa organizuje hudobné vystúpenie kapely pod holým nebom, pričom sa vyrobí spomínaná perodrážka, na ktorej môže kapela bez problémov zahrať a umiestniť svoju aparatúru.

pokoj

Výhod a využití takejto podlahy ma napadá veľa, tie najpodstatnejšie som hádam spomenul, každopádne záleží na nás, akým spôsobom je chceme využiť, každopádne môžeme byť len spokojní, jedná sa o sympatickú formu dlážky.