Produkty

Šetrite miestom vo vašom interiéri a doprajte mu modernosť

Pravdepodobne to poznáte aj z vlastných skúseností, miesta v našom interiéri nie je nikdy dosť a najmä v prípade miestností menších rozmerov by sme uvítali možnosť, ak by sa v nich dal uvoľniť každý centimeter. V skutku to pôsobí ako jednoduchá vec a banalita, no ale viete, že v skutočnosti je to inak, respektíve nechceme sa vzdať ani jedného predmetu, ktorý sa v danej miestnosti nachádza.
Môžeme sa tak zamerať smerom k dverám. Tie rozhodne k miestnosti patria, ale je fakt, že krídlové dvere si pri otváraní a zatváraní pýtajú zbytočne veľa miesta a predstavte si, aký by bol konkrétny priestor slobodnejší, pokiaľ by sme sa tohto krídlového otvárania zbavili. Síce nevravíme o ušetrení metrov štvorcových ale určite uznáte, že na celkový efekt má toto otváranie nemalý vplyv. A práve to je ten dôvod, prečo sa obľube tešia posuvne sklenene dvere.

posuvné dvee

Úspora priestoruje ale v tomto prípade iba jednou silnou stránkou, konkrétny typ dverí prinesie do vášho interiéru takisto ďalšie pozitíva.
Osvetlia váš interiér prirodzeným svetlom, nakoľko číre sklo dokáže prepúšťať prirodzené svetlo a dopriať ho tak aj vašim miestnostiam, pričom sa vyhnete tmavému efektu a zlej viditeľnosti. Oceníte ich aj pri ich umiestnení na balkón alebo terasu, čím dosiahnete požadovaný efekt v kvalitnej miere. Žiadne lampičky a umelé zdroje svetla tak v blízkosti vyžadované nebudú.
Prinesú originalitiu, eleganciu a estetikua viditeľným, avšak nevlezlým a sympatickým spôsobom sa tak postarajú o istý imidž celej miestnosti. Okrem praktickej stránky získate moderný a luxusne pôsobiaci prvok, ktorý zmodernizuje priestor.

prosklené dveře

Môžu ušetriť energiounielen tým, že interiér osvetlia prírodným svetlom, ale tiež môžu poslúžiť ako izolátor tepla a dokážu udržať stabilnú teplotu v danej miestnosti. A spomeňme tiež, že ide o funkčnú izoláciu v prípade hluku a hlasitých zvukov.