Desivé príbehy tých, čo sa odvážili navštíviť Dark Web


Nie každý príbeh je plný optimizmu a zanechá v nás príjemné pocity. Rovnako tak a možno i vo väčšom množstve existujú reálne príbehy, z ktorých nám po chrbte prebehne mráz.

hacker

Kam týmto úvodom smerujem? Možno ste už aj vy počuli minimálne zmienku o tom, že existuje Dark Web. Pokiaľ vám tento pojem niečo hovorí, možno ste už o ňom počuli niekoľko znepokojujúcich informácií. Ak zatiaľ neviete, čo si pod názvom Dark Web predstaviť konkrétnejšie, v skratke ide o tú „zakázanú“ časť internetu, ktorá nie je verejne dostupná tak, ako bežné stránky, ktoré navštevujete cez bežný webový prehliadač. Síce vieme, že aj na „normálnom“ internete nájdeme viacero povedzme- morálne nevyhovujúcich vecí, ale verte mi, Dark Web je v tomto smere už úplne iný level. Ukrýva všetko temné, zlé, šokujúce, mätúce a takisto nelegálne. Každopádne tento článok je o tom, aby vás informoval o reálnych zážitkoch a príbehoch, ktoré súvisia s touto „druhou stranou“ internetu, známou ako Dark Web alebo Deep Web.

Jeden z príspevkov od autora, známeho ako Cletch vraví o tom, ako zo zaujímavosti prehľadával práve tieto weby a následne sa šiel najesť do podniku Five Guys. Potom, ako sa najedol a vrátil domov, teda späť k počítaču, na konkrétnej stránke našiel svoju fotku, ako pred pár minútami jedol v spomínanom podniku. Kto tú fotku vyhotovil? Každopádne niekto, kto je užívateľom alebo možno i správcom či autorom danej stránky na Dark Webe a to rozhodne nie je dobré znamenie.

anonym

Ďalší návštevník zasa tvrdí, ako na Deep Web zavítal spolu s kamarátmi, proste len tak z nudy. A najviac ich všetkých znepokojilo, ak našli stránku alebo akýsi návod či skôr „recept“, ako uvariť ženu. Nejde o žiaden omyl či hranie so slovíčkami, ale skutočne išlo o príručku na  porcovanie a následné uvarenie človeka ženského pohlavia.

Poznáte to a je to celkom milé. Pozriete si určité video a pokiaľ sa vám páči, dáte pod neho „lajk“, respektíve označíte, že sa vám páčilo. No užívateľ Bigwiseguy 55 týmto spôsobom označil video na Dark Webe a vzápäti mu odpísal komentár, ktorý mu za „lajk“ veľmi osobne poďakoval a to štýlom, že spolu s poďakovaním uviedol na konci jeho priezvisko. Ďakujeme Vám pán,…(jeho priezvisko).