Dokonalá manikúra na významné udalosti

Vždy, keď ma pozvali na nejakú významnú udalosť, prežívala som vo vnútri malý infarkt. Nešlo o to, že by som nerada chodila na spoločenské akcie. Ani som nemala strach z ľudí či z preplnených priestorov. Infarktovala som pri predstave, že moja peňaženka opäť raz zažije obrovský prievan. Nech si hovorí, kto chce, čo chce, ísť na svadbu alebo na oslavu je naozaj záťaž pre niekoho, kto práve nemá v peňaženke obrovské množstvo peňazí. Okrem toho, hlavne pri svadbách, máte aj iné výdavky. Okrem toho, že musíte zaplatiť za vašu vizáž, ešte musíte dať peniaze na dar, na vykrúcanku a množstvo iných vecí.

sada

Nie každá žena je expert na skrášľovanie.

Musím povedať, že naozaj nie som ten typ ženy, ktorá si vie sama na tvári vytvoriť perfektný mejkap, na vlasoch neskutočnú kreáciu a na rukách dokonalú manikúru. Nikdy som sa do vecí okolo vizáže nerozumela a nikdy ma to ani netrápilo, no keďže sa so svadbami akosi roztrhlo vrece, nemala som na výber, len si vybrať, do čoho svoje financie investujem. Rozhodla som sa, že stavím na mejkap, pretože ten si neurobím ani keby som sa veľmi snažila. S vlasmi sa už nejako pohrám. Otázkou bola stále manikúra.

Keď ide človek na dve svadby za sebou, musí byť pripravený na to, že všetko dva razy aj platí. Preto stále rozmýšľa nad tým, kde by ušetril.

Na manikúre mi veľmi záleží, ale vedela som, že ma to v salóne vyjde naozaj draho. Hlavne po tom, čo som zistila, že idem počas dvoch týždňov na dve svadby som vedela, že jednoznačne potrebujem niečo, čo vydrží dlhšie. Nechcela som však chodiť do salónu. Tak som sa rozhodla, že stavím na gel na nechty. Je to niečo, čo mi odporúčalo už neskutočné množstvo kamarátok a o čom som bola presvedčená, že to vydrží.

laky

Nemýlila som sa. Nielen, že moja manikúra vydržala obidve svadby. Vydržala aj upratovanie celého bytu, nekonečné umývanie riadov a omnoho viac.