Produkty

Ruky ako šperk

Ak je niečo, na čom by malo záležať každej jednej žene, tak je to jednoznačne manikúra. Každá žena sa stará o svoju pleť, o svoje vlasy, o svoju pokožku, o nohy. Priznajte si, akú pozornosť venujete svojim rukám? Staráte sa o ne dostatočne? Robíte pre ne maximum? Ste rozhodnutá, že budú zdravé za každú cenu? Alebo im vôbec nevenujete pozornosť a len sledujete, ako sa vám strácajú pred očami, ako sú striedavo veľmi suché a naopak spotené. A čo vaše nechty? V akom stave sa nachádzajú?

nehty

Ak sú v dezolátnom stave, mali by ste sa zamyslieť. Môže to byť odraz vášho zdravotného stavu či životného štýlu. Málokto vie, že práve na rukách sa odrážajú všetky problémy, ktoré vo svojom živote máte. Ak si však myslíte, že sú zdravé a ste s nimi spokojná, čo manikúra? Čo konkrétne preferujete?

Máte rady klasické laky, gély, gél laky či holdujete umelým? Každá z týchto volieb o vás niečo vypovedá, vedeli ste o tom? Nikdy nepodceňujte svoj výber. No jedno je jasné, manikúra je podstatná záležitosť v živote každej ženy. Či už vás baví farbiť si prsty obyčajným lakom, ktorý musíte takmer vždy po dvoch dňoch odlakovať, alebo máte radšej gél, ktorý vám vydrží minimálne dva týždne. Vypovedá to aj o vašej pohodlnosti a praktickosti. Veď ktorá žena by nechcela mať na rukách permanentný lak? V dnešnej dobe je našťastie možné úplne všetko.

červené nehty

Isté však je, že pekná manikúra vám vie zmeniť deň. Hlavne, keď máte na sebe nejakú krásnu farbu, ktorá vám vie úplne od základou zmeniť náladu. V takom prípade vie byť aj upršaný deň zárukou dobrej, pozitívnej nálady a úsmevov. Keď tak nad tým pouvažujete, nemáte chuť si okamžite kúpiť nový lak? Alebo si nechať urobiť nádhernú, ligotavú manikúru? My určite a hneď teraz! Ženy proste túžia po tom, aby boli perfektné od hlavy po päty. Alebo od nôh až po ruky? Na tom nezáleží. Záleží len na tom, aby ste sa cítili dobre.