Produkty

Zakonna poistka na auto bez obmedzovania

Aj keď je zakonna poistka na auto povinná pre každého majiteľa, či užívateľa vozidla, neznamená to, že je povinné uzavrieť toto ručenie len u konkrétne vybranej poisťovne.

Vy si môžete vybrať takú zakonnu poistku na auto, ktorá bude vyhovovať nielen cenovo, ale aj limitom pre prípadné poistné plnenie.
V praxi to znamená, že chcete také poistenie, ktoré je cenovo nízke, ale s vysokým limitom.

pojištěný
Možno sa to zdá ako rozprávka, ale opak môže byť pravdou. A vy to môžete zistiť rýchlejšie, než by ste čakali. Namiesto obvolávania príslušných spoločností, môžete k výsledku prísť úplne sami. A síce on-line kalkulačkou, ktorej výsledkom je presné porovnanie viacerých ponúk, pri ktorých je uvedená nielen čiastka, ale aj výška plnenia, či ďalšie možné výhody a pripoistenia.

Podľa toho je už len na Vás konečný výber. Následne môžete rovno uzavrieť zmluvu s vybranou poisťovňou.

Ako zmluvu uzavrieť?

Aby sa zakonne poistenie na auto nestalo pre Vás obťažujúca a čas strácajúca povinnosť, aj zmluvu môžete uzavrieť on-line.

Ako náhle prevediete kalkuláciu s výsledným porovnaním ponúk, objaví sa pred Vami aj samotná možnosť pre okamžité uzavretie zmluvy. Ak si niečím nebudete istí, tak sa stačí obrátiť na tím profesionálov, ktorý je pre Vás pripravený na telefóne, na emaile, ale aj cez jednoduchý on-line formulár.

V prípade, že zmluvu uzavriete a v priebehu 14 dní si Vaše rozhodnutie rozmyslíte, tak môžete zmluvu v tomto časovom limite zrušiť a bez pokuty, či iných poplatkov.
Porovnanie slúži hlavne k tomu, aby ste svoje rozhodnutie mali podložené viacerými ponukami a vybrali ste si tú, ktorá je pre Vás naozaj najvýhodnejšia a nielen cenovo, ale po všetkých stránkach.

peníze

Nakoniec Vám bude zaslaná priamo na email zelená a biela karta a môžete jazdiť s dobrým pocitom a záštitou, ktorá nad Vami drží ochrannú ruku.