Produkty

Vyskúšajte alternatívne spôsoby podpore erekcie

Čo pomôže na podporu erekcie lacnegenerika.to ? Mnohé veci. Aj ja som bol niekedy skeptický k tabletkám, následne som nedôveroval BIO prírodným produktom a keď mi lekár oznámil, že by som mal zhodiť z váhy a začať športovať, ťukal som si na hlavu a bol presvedčený, že nejde o žiadneho odborníka, ale iba obyčajného šarlatána, ktorý mi radí hlúposti. Po mojom odmietaní akejkoľvek pomoci, m raz do duše prehovorila moja partnerka. Vtedy som si uvedomil, že odmietam v podstate všetko, čo by mi mohlo aspoň v teoretickej rovine pomôcť.
Nahé mokré ženské prsia pokryté lupeňmi ruží.jpg
Čo pomohlo

Tabletky som musel užívať. Bez nich to proste nešlo, aj keď som sa išiel pokrájať. Na druhej strane som nemal v pláne do konca života hltať tabletku za tabletkou, takže som musel pristúpiť aj k iným riešeniam. Všetky by som označil za alternatívne, no zároveň účinné.
Mladý muž v hnedom kabáte drží v rukách kyticu kvetov.jpg

  • Z výživových doplnkov mi pomohol zelený jačmeň a chlorela. Ani jeden z týchto prípravkov nie je určený priamo na podporu erekcie. Podporujú však celkové zdravie, imunitu a iné dôležité procesy v organizme. Mne to zásadne pomohol.
  • Rovnako účinné boli aj rastlinné oleje. Odporučil by som vám šípkový, tekvicový a klasiku, teda panenský olivový olej.
  • Pohyb bol taktiež zázrakom. V prvom rade si pri ňom vyčistíte hlavu a v rade neposlednom, rozprúdite krv vo svojich žilách. Ja som začal behať a aspoň raz do týždňa chodiť do posilňovne.
  • Priamo pri sexuálnych radovánkach pomohli rôzne experimenty. Erotická spodná bielizeň alebo rôzne pomôcky urobili doslova zázraky.
  • Partnerka sa začala zaujímať o aromaterapiu a i napriek tomu, že som bol zásadne proti, musím uznať, že to so mnou a mojou potenciou niečo urobilo. Pri sexe sme mali zapálené aromalampy s rôznymi afrodiziakálnymi vôňami a všetko išlo nejako ľahšie. So mnou najviac urobila vôňa ruže a vôňa ylang ylang. Myslím si, že toto však do veľkej miery závisí od vašich preferencií.