Podnikanie

Kvalitný sex: Príjemná prevencia a pilier nášho psychického i telesného zdravia

Sex je pomerne tabuizovanou témou aj napriek tomu, že je veľa ľuďom blízky, samozrejme tiež slušným a navonok spokojným párom. V skutočnosti je považovaný za niečo takmer neodmysliteľné a uspokojujúce, potrebu vykonávať ho má azda každý zdravý človek. Prečo je to tak? Sú tieto pocity v skutočnosti len racionálne alebo je za tým niečo viac?Dve lienky, príroda.jpg
Cieľom každého človeka je v tomto smere dosiahnuť ten nenahraditeľný pocit a uvoľnenie, ktoré máme práve po kvalitnom sexe. Je to možno ako droga alebo niečo, čo vás stále ťahá vrátiť sa k stavom eufórie. Ale na rozdiel od drog pôsobí sex na naše telo ako aj myseľ oveľa pozitívnejšie.
Predovšetkým znižuje stres. A vieme, že ten je v súčasnosti pomerne rozšírenou a pravidelnou súčasťou našich životov. A ako sa ho najlepšie zbaviť? No odpoveď už zrejme poznáte.
Endorfíny, respektíve hormóny šťastia a ich obsah sa v našom tele zvyšuje práve pri opisovanej aktivite a čo je dôležité, účinok a úľava od stresu je pomerne dlhodobá, čo nám zároveň otvára myseľ a dáva predovšetkým psychickú silu do ďalších https://euractiv.sk/section/all/news/turecko-rokuje-o-dalsich-dvoch-kapitolach/ každodenných povinností či aktivít.Dopravná značka, úspech, anti-stres.jpg
A možno toto je jeden z dôvodov, prečo je zmienená aktivita obľúbená prakticky u každého človeka alebo páru, v neposlednom rade nie je tajomstvom, že pre tých slobodných alebo sklamaných v láske sú dostupné kvalitné sex ponuky https://www.privatportal.sk/, ktoré sú pravidelne navštevované v nemalom počte a už roky sa tešia fungujúcej prevádzke.
Kvalitný sexuálny život = Dobrá prevencia
A áno, sex je prospešný nielen pre duševné, ale takisto fyzické zdravie. Úbytkom stresu sa znižuje tendencia ochorenia na vysoký tlak či porúch súvisiacich s kardiovaskulárnym systémom. A niekoho možno poteší fakt, že ide o príjemnú cestu, ako účinne spaľovať kalórie. Ale je tu ešte prevencia pred vážnejším ochorením:

  • Pravidelným sexom odbúravame riziko vzniku rakoviny prostaty.