Podnikanie

Tantrická masáž: Zážitok, ktorý sa nedá definovať textom

Tantrická masáž kombinuje klasické masáže s duchovnými poznatkami tantry, ktoré sú staré už tisícročia a vravia o čerpaní životnej energie prostredníctvom zmyselných dotykov medzi dvoma ľuďmi. Ideálne tých, ktorí sa vzájomne sexuálne priťahujú, čiže zvyčajne zástupcov dvoch opačných pohlaví.
Sexuálna stránka človeka je totiž podľa tantry jedným z prioritných zdrojov ľudskej energie a je vlastne pozitívne ju objavovať, respektíve rozvíjať a využívať v načerpanie čerstvej životnej sily, prípadne túto energiu zdieľať a byť jej darcom prostredníctvom špecifických dotykov, ktoré majú z hľadiska najväčšej efektivity formu tantra masáží.Relaxačné prostredie, dve postele vedľa seba Prípadne širšie praktiky, ktoré sa s ňou spájajú ako senzuálne masáže. Aj napriek tomu, že istá charakteristika sa v prípade tantrických masáží vytvoriť dá, tak výsledkom bude maximálne len všeobecný pohľad, pretože každý salón by mal spravidla ponúkať určité tajomstvo, respektíve praktizovanie zmyselných dotykov so špecifickým obohatením. Je to niečo ako tajný recept alebo fakt, že ten istý recept chutí v každej reštaurácii trochu inak. Faktorom originality je teda i rozdielnosť tantra terapeutov, respektíve tantra masérok/masérov, ich znalosť, skúsenosti a isté tajomstvo.Masážne ezoterické prvky, kamene, soška
Každopádne sú tu spoločné body, akým by malo byť príjemné relaxačné prostredie, úctivý prístup k zákazníkovi a úvodný rituál namaste, počas ktorého upadne možná prvotná tréma a zákazník bude v kvalitnejšej miere oboznámený s princípom tantry ako i konkrétnymi postupmi, ktoré si vyberie. Rovnako si určí mieru, do akej sú pre neho tieto praktiky komfortné, pričom základom musí byť jeho uvoľnenosť. Totiž dôležité je vedieť každý z týchto dotykov dokonale precítiť a to je logicky možné najmä vtedy, ak sa človek dokáže plnohodnotne uvoľniť.

  • Následne sa len nechá unášať neopísateľnými pocitmi blaha, ktoré prichádzajú z rúk skúsenej tantra masérky/maséra.