Problémy, ktorým budete čeliť po sobáši

Najlepšia časť na uzavretí spoločného zväzku je skutočnosť, že teraz nastúpite so svojím novo razeným „manželom“ do spoločného života so spoločnou domácnosťou.  Aj keď to je väčšinou tá najlepšia časť spoločného prežívania, niekedy sú situácie, keď vás napadnú problémy.
Tu je zoznam problémov, s ktorými sa môžete stretnúť po tom, ako ste sa prvýkrát presťahovali s vašim manželom po veľkej tučnej svadbe!manželské obrúčky.jpg
 
Zdieľaný priestor:Bez ohľadu na ružové myšlienky, ktoré ste možno mali o vytvorení svojho malého milostného hniezda, zdieľanie priestoru sa môže v skutočnosti ukázať ako príčina trenia; zvlášť ak ste zvyknutí žiť osamote a máte nastavené osobitosti a zvyky. Napríklad jednoduché veci, ako je nesúlad spánkových harmonogramov a jedál, môžu byť veľmi nepríjemné! Osobná hygiena a návyky sú ďalšími bodmi vzplanutia. Napríklad, vlhké podlahy v kúpeľni, nedoplnené kotúče toaletného papiera, zlé návyky na bielizeň a neochota preniknúť do práce v domácnosti môžu spôsobiť vojnu!spoločné bývanie.jpg
Strata slobody:Či už sa vám to páči alebo nie, manželstvo znamená stratu slobody pre vás oboch. Už nie ste slobodným vtákom a môže sa vám stať, že budete musieť informovať svojho manžela, že sa po práci chystáte stretnúť so svojimi priateľkami alebo že by ste rady išli na budúcu dovolenku s kamarátkou.
Financie:Finančné návyky sa môžu ukázať ako veľký problém pre nové páry. Je odpornejší, ako ste si mysleli, a nemôžete znášať, aby ste obmedzili svoje extravagancie kvôli zdieľaným domácim výdavkom! Ak ste si to pred manželstvom nerozvrhli, očakávajte boje o to, kto platí účty, kúpi potraviny a kto utráca a kto šetrí.
Sexuálne problémy:Sex býva omnoho viac vzrušujúci, keď spolu chodíte, pretože nemáte dosť! Avšak po manželstve môže nastať problém, ktorý vedie k nude a zmierňuje radosť zo spoločného spolužitia. V niektorých prípadoch môžete byť prekvapení, keď zistíte, že nemáte toľko sexu, ako ste očakávali.