Súkromné jasle Bratislava


Problém s prácou neumožňuje všetkým rodičom byť so svojim dieťatkom doma tak dlho, ako by potrebovali. Často musia opustiť už veľmi malé dieťatko, aby zabezpečili finančnú stránku rodiny. Nie je sa za čo hanbiť a ani nie je na mieste také konanie odcudzovať.
Dôležité je nájsť vhodné riešenie, aby boli v pohode rodičia aj detičky. Ak nie sú k dispozícii babičky a dedkovia, tak sú pripravené pomôcť súkromné jasle Bratislava.

batole

Práve tento sektor dokáže rodičom najviac pomôcť, pretože deti mladšie ako tri alebo dva roky sa do škôlky nedostanú. Navyše veľké množstvo detí neumožňuje individuálnu starostlivosť a nie je možné prijať dieťatko, ktoré je ešte závislé na plienkach alebo nevie samo papať.

Kombinované súkromné jasle Bratislava sú nastavené tak, aby bolo vyhovené všetkým potrebám rodičov i detí. Každého poteší skutočnosť, že je možné prijať ročné detičky, a to i s plienkou, cumlíkom, či fľaštičkou mlieka. Ak dieťa nedokáže ešte samo papať a je závislé na pomoci druhých, tak nie je problém maličké nakŕmiť. Časom odpozoruje návyky od ostatných detí a stane sa rovnocenným partnerom svojich rovesníkov. Uľahčí to i prácu s učením rodičom. Budete prekvapení, koľko toho vaše dieťatko zvládne a ako rýchlo, keď je medzi inými deťmi.

Individuálny prístup je umožnený aj z dôvodu nízkeho počtu detičiek. Čím menej detí, tým vyššia možnosť venovať sa každému zvlášť a nižšie problémy s bežným ochorením vašich detičiek.

mateřská školka

Denný režim je prispôsobený hlavne potrebám detí. Nechýbajú zaujímavé hračky, pomôcky na kreslenie a vytváranie rôznych prekvapení, pobyt vonku a pravidelná strava. Dokonca sa nájde i priestor na časté výlety. Nakoniec môžete využiť aj možnosti záujmových krúžkov, aby ste zistili, čo vlastne vaše detičky baví.
Ako odmena vás čakajú usmiate tváričky vašich detí ráno pri odovzdaní, ale i poobede, keď si ich prídete vyzdvihnúť.