Ženy

Kávový peeling – voňavý zázrak

Mnoho žien utratí mesačne stovky eur za kozmetiku, samozrejme, je to pochopiteľné, pokiaľ ide o kozmetiku dennej potreby, potrebujeme sa predsa sprchovať, umývať si vlasy,  krémovať sa a mnoho ďalšieho. Veľa žien však míňa peniaze za kozmetiku, ktorú nepotrebujú, ale sľubuje im lepšiu, pevnejšiu pleť či menej vyrážok, alebo napríklad to, že dokáže účinne bojovať proti celulitíde. Väčšinou však ide iba o obyčajné marketingové podvody, ktoré sa z nás snažia dostať všemožne naše peniaze. V skutočnosti je totižto pravda a riešenie našich problémov na dosah ruky a vlastne preto nemusíte ísť ani do drogérie.
Káva má zázračnú účinky – to už všetci dávno vieme. Jej vôňa je omamná, chuť lahodná a jej sila nás dokáže kedykoľvek postaviť na nohy. Viete však o tom, že káva má zázračné účinky aj na našu pleť? A čo je na tom úplne to najlepšie, takýto kávový peeling si môžete vyrobiť sami doma, a vlastne na to nepotrebujete nič špeciálne.

zrnka

Čo budete na takýto peeling potrebovať?

  • Čerstvo pomletú kávu
  • Kokosový olej
  • Škoricu
  • Nádobku

Tieto veci vám vytvoria dokopy úžasný, osviežujúci a perfektne účinný telový, ale aj pleťový peeling ktorý spraví s vašou pokožkou zázraky.
Ako na to?

  1. Do nádobky pridajte aspoň tri lyžice pomletej kávy
  2. Ďalej pridajte v rovnakom množstve kokosový olej (ako náhradu môžete použiť aj iný olej, avšak Bio kokosový olej zoženiete v každých potravinách, alebo drogérií, je veľmi účinný hydratačný a krásne vonia)
  3. Pridajte malú lyžičku škorice
  4. Všetko dokopy zmiešajte a výsledok je na svete

kávová zrnka
Sila tohto peelingu spočíva najmä v káve, ktorej konzistenciu drží pokope olej, kokosový je ideálny vďaka jeho výbornej tuho/tekutej konzistencii, pridať do peelingu môžete vlastne navyše čo chcete a máte overené ako účinné, avšak olej a kávu berte ako jeho základ. Táto troj-kombinácia výborne pôsobí proti celulitíde.