Produkty

Čo budete potrebovať?

Veď aj vo väčšine ankiet, ktoré sa pýtajú mužov, čoho si všimnú na ženách ako prvé, je najčastejšou odpoveďou, že oči sú to, čo ich dokáže okamžite zaujať. Nezáleží ani tak na farbe alebo tvaru, ale pohľadu, ktorý je presýtený radosťou zo života a nehou. Každá z nás však nemá to šťastie, že by jej príroda nadelila do vienka dlhé riasy ako motýlie krídla. Dnes ale existujú možnosti, ako k takej kráse prísť veľmi ľahko a vaša peňaženka ani nebude veľmi plakať.

řasy

Väčšina modeliek, herečiek alebo speváčok často chodí do salónu, odkiaľ sa vracajú nadšené a s líčením očí majú na dlhšiu dobu izbu. Sú skvelým doplnkom na párty, večeru, ale aj k iným príležitostiam.
Všetko môžete zvládnuť aj sami doma, stačí si len kúpiť kvalitnú sadu. Samotné lepenie nie je nič zložité. Napriek tomu budete potrebovať správny návod a pár krokov, ako všetko zvládnuť.

A. Mihalnice

Môžete si vyberať z viacerých značiek a veľkostí. Dokonca ich nájdete aj v niekoľkých veľkostiach S, M, L. Niektoré sa vyrábajú iba ako celý oblúk alebo len jednotlivé trsy.

B. Lepidlo na mihalnice

Lepidlo na mihalnice je úplný základ, bez ktorého sa nezaobídete. Predáva sa väčšinou ako súčasť balenia. Pokiaľ po nalepení zistíte, že vám nejako dráždi oči, je nepríjemné, koža vás svrbí, oči umyte a vyskúšajte iné.

C. Pinzeta

Tú môžete použiť na detailnejšiu prácu s oblúčikom alebo trsmi, kedy bude potom výsledok naozaj dokonalý. Nebudete tak mať ruky ušpinené od lepidla. Stačí pokojne nejaká staršia, ktorú máte doma. Po použití ju poriadne umyte.

D. Nožnice a klieštiky na konečnú úpravu

Vždy túto procedúru vykonávajte pred tým, než sa nalíčite (hlavne v prípade tekutých liniek). Inak vám hrozí, že si ich rozmažete a budete to vyzerať ako líčenie na zraz čarodejníc.

tvář

ľahký postup

1.) Opatrne ich odlepte / zložte z plastovej hmoty, na ktorej boli umiestnené, dávajte veľký pozor, aby ste ich nepotrhali.
2.) Bez lepidla si ich najskôr priložte k oku, aby ste zistila, či o moc nepresahujú – ak presahujú, vezmite si nožnice a odstrihnite prečnievajúcu časť. Postupujte ale veľmi opatrne, aby ste ich neustrihla moc veľký kus – to už by boli k ničomu.