Podnikanie

Spokojné musí byť dieťa, ale aj matka

Každý rodič, ktorý sa nevie dočkať toho, kedy príde na svet jeho vytúžené bábätko, pozná ten pocit, kedy sa od neho nevie odtrhnúť. Je s ním neustále. Pozoruje ho, keď spí, keď papá a aj vtedy, keď len tak leží a kuká sa navôkol seba. Ocinov to často prejde veľmi rýchlo, no maminy zvyknú byť na svojich nezbedníkov naozaj veľmi zavesené. Niekedy zistíte, že vám to naozaj dosť prekáža.

pasteky

Učte dieťa samostatnosti

Je jasné, že prvé dni, týždne ani mesiace, sa matka od svojho dieťatka nechce ani pohnúť. Je to jednoducho jej súčasť a nemôže sa toho vzdať. Väčšina zo žien má v sebe jednoducho ten pud, ktorý ju núti byť so svojím dieťaťom aj vtedy, kedy ju očividne vôbec nepotrebuje. A možno práve to je dôvod, ktorý mamy núti, aby so svojím dieťaťom boli čo najčastejšie. Máloktorá z nás totižto znesie predstavu, že ju nepotrebuje vlastné dieťa. Aj keď si je vedomá toho, že by ho mala učiť samostatnosti. Pretože nie je nič horšie, ako dieťa, ktoré je po celý svoj život zavesené na mame a bez nej nevie urobiť ani jedno rozhodnutie.

Potrebujete oddych takisto, ako všetci ostatní

Nezáleží na tom či má človek dieťa, alebo nie. Nezáleží na tom, koľko má rokov. Každý potrebuje oddych. A pri malom dieťati je dopriate naozaj len málokomu. Lenže, keď chcete oddych, musíte si to vedieť aj nejako zariadiť. Nie každý má tú možnosť zavolať starej mame, aby prišla svoje malé vnúčatko postrážiť. Preto je od určitého veku súkromná škôlka bratislava to najlepšie riešenie pre vaše deti. Keď potrebujete starostlivosť, na ktorú sa môžete stopercentne spoľahnúť, nájdete ju jedine tu.

holčička

Oddych, práca, čokoľvek

Akonáhle má matka možnosť dať svoje dieťa niekde, kde je o neho postarané, otvárajú sa jej možnosti, o ktorých sa jej posledné roky iba snívalo. Môže ísť pracovať, môže ísť ku kaderníčke, na manikúru, na pedikúru alebo na kozmetiku. Kamkoľvek! Je len na nej, čo si vyberie a na čo má práve chuť.