Produkty

Poistenie pzp na základe vašich požiadavkou


Myslíte si, že na zákonnom poistení, ktoré máte nemôžete nič zmeniť? Ste spokojní s cenou i službami? Aj keď je poistenie pzp povinné, tak poisťovňu, obsah služieb i cenu si môžete vybrať sami.

Hovoríte, že nemáte na to čas, aby ste obvolávali alebo obchádzali poisťovne? Vy predsa nikam nemusíte a telefón môžete nechať pokojne odpočívať. Ak si chcete vybrať výhodné poistenie pre vaše vozidlo, tak stačí zostať doma a urobiť porovnanie online.

pojištění

Na prehľadom a jednoduchom kalkulátore vyplníte všetky potrebné kolónky, aby výsledok bol presný. Údaje, ktoré sú potrebné nájdete na technickom preukaze od vozidla. Do kalkulátoru sa počítajú aj roky odjazdené bez nehôd, takže neprídete ani o pripočítanie bonusov. Niektoré poisťovne majú aj ďalšie špeciálne zľavy, o ktorých sa cez kalkulátor dozviete.

Na konci vás čaká vyhodnotenie, ktoré vám ukáže ponuky poisťovni a výber už bude iba na vás. To znamená, že vás nikto do ničoho nebude nútiť a vy si vyberiete to, čo vám naozaj vyhovuje po všetkých stránkach.

Uzatvorenie zmluvy o zákonnom poistení vozidla

Poistenie pzpmôžete po kalkulácii tiež uzatvoriť online bez toho, aby ste niekam museli.Čo sa týka vašej súčasnej zmluvy o zákonnom poistení vozidla, tak tú je potrebné písomne vypovedať. A to minimálne 6 týždňov pred výročím. Nezabudnite výpoveď podpísať.

vrak

Ďalšími dôvodmi pre ukončenie poistnej zmluvy, a to skôr, než pred výročím, sú napríklad zánik obsahu poistenia, zmena držiteľa vozidla, neuhradené poistné.
Ak by ste sa rozhodli zákonné poistenie neuzatvoriť vôbec, to znamená vaše vozidlo by zákonným poistením nebolo poistené, môžete sa vystaviť vysokému riziku, ktorého dôsledkom je vysoká pokuta. K tomu môžete spôsobiť vašim vozidlom škodu niekomu druhému na majetku alebo na zdraví a úhradu budete musieť uskutočniť z vlastných finančných prostriedkov.