Internet

Hudba v telefóne, ktorá obohacuje

Kto by už nemal rád hudbu? Je umením pre našu dušu, obohacuje nás o nádherné pocity, ale vie aj perfektne sprevádzať už tie vzniknuté. Ak nám je smutno, pustíme si takú a ak sme naopak šťastní pospevujeme si radostnú pesničku. Hudba nemusí vždy ale iba znásobovať už vzniknutý pocit. Má aj úžasnú schopnosť liečiť a vylepšovať našu náladu. Ak si teda pustíme veselú pieseň, keď sme smutní alebo osamelí, hudba nám žiaľ aspoň čiastočne pomôže prekonať.

mobilní telefon.jpg

Dnešné moderné a stále modernejšie a modernejšie mobilné telefóny nám poskytujú stále viac a viac spôsobov, ako si ju užívať úplne naplno. Je vymyslených stále viac a viac novších a modernejších aplikácií, ktoré nám nie len poskytujú hudbu, ktorú máme radi, ale aj nás dokážu oboznámiť s novou, takou ktorá je podobná tej, ktorú máte radi a tým nám sedia akoby presne na mieru.
Jednou z takýchto úžasných aplikácií je napríklad aj SoundCloud, ktorí vám poskytne muziku, ktorú milujete a to úplne zadarmo. Na tejto aplikácii je asi najlepšie to, že práve ako som už spomínala, odporúča nám veľmi veľa nových interprétov, ktorým pomáha sa rozvíjať a nám pomáha poznávať stále nové a nové zážitky z hudobnej scény.

telefon.jpg

Ako ju používať? Je to skutočne veľmi jednoduché. Rovnako ako pri takmer každej aplikácii, ktorú si stiahnete, musíte si v nej vytvoriť váš osobný profil. Samozrejme, zverejniť na ňom o sebe toho môžete ho koľko chcete, SoundCloud príliš veľa osobných údajov aj tak nepotrebuje. Vďaka svojmu profilu, môžete teraz zdieľať, lajkovať, a ukladať si muziku do sekcie obľúbené, kde sa k nej môžete ľahko zasa vrátiť. Vytvoriť si môžete aj vlastný playlist obľúbenej hudby, dokonca sem môžete aj nahrávať piesne.
Existuje mnoho podobných aplikácii, avšak táto patrí medzi jednu z najobľúbenejších. Nie je to len tak náhodou, jej funkcie a prehľadnosť je skutočne na veľmi dobrej úrovni.