Ten jediný správny pomocník do kuchyne

Časy kedy ste museli stráviť hodiny varením obeda v kuchyni sú nenávratne preč. Je síce pravda že ešte aj dnes je kopec činností ktoré musíte urobiť po ručne. No dnes má taká moderná gazdinka aj moderných pomocníkov. Nie sú to nik iný ako kuchynské roboty, mixéry, fritéza, rýchlo-varné kanvice a množstvo ďalších pomocníkov.  No dobre v skutočnosti je toho oveľa viac ale to by sme tu boli asi rána, a stačí zájsť na hocijakú stránku elektronikou a nájdete tam kompletný zoznam týchto užitočných pomocníkov. Vďaka ním bude váš obed nezabudnuteľný kulinársky zážitok. A po obede určite nebudete počuť tú známu vetu „moja mama varí lepšie“. Hoci treba povedať že aj to je iba vec názoru, kto a ako varí.

metla
 
Ak ste sa už rozhodli zadovážiť si nejakého pomocníka do kuchyne a neviete ako na to. Tak potom ste na správnom mieste pretože my vám poradíme. Na jednoduché práce ako je občasné mixovanie ovocia vám bohato postačí aj ručný mixér. V tomto prípade sa nemá zmysel zamýšľať nad kúpou niečoho variabilnejšieho. Jedná sa o jednoúčelový nástroj a jeho obsluhu zvládne každý. Navyše aj zriaďovacia cena sa pohybuje od 15€ a tak aj v prípade že sa vám ho podarí hneď pri prvom pokuse niečo uvariť zničiť. Tak tých pár eur rozhodne zamrzí oveľa menej ako pri inom a často krát drahšom variante. Tu sa už dostávame k tej drahšej variante a to je kuchynský robot. Pretože ak už sa bavíme o ozajstnej kvalite tak je tu na výber  Bella Rossa.

kuchyně

V tomto prípade sa už jedná o plnohodnotný kuchynský robot a aj jeho cena tomu zodpovedá. Začíname tu na 99€.  Je to z toho dôvodu že je potrebné si zakúpiť aj doplnky pretože základné vybavenie nestojí za veľa. Samozrejme môžete pouvažovať aj o lacnejšej variante. No berte ale na vedomie že kuchynského robot je multifunkčný pomocník ktorý na rozdiel od mixéra nezaberie toľko miesta pretože jeho súčasťou je aj nádoba na mixovanie a počas toho ako on šľahá alebo krája vy sa môžete venovať ďalšej činnosti spojenej s varením,. A tak vám v konečnom dôsledku ušetrí nielen čas ale aj peniaze.