Produkty

Dôležitá je príprava

K tomu patria aj doplnky v podobe slnečných okuliarov alebo vhodnej pokrývky hlavy. Niektoré sa nechajú inšpirovať aj hviezdami, ktoré vedia, čo sa práve nosí.
Rozhodne sa ale neoplatí podceňovať aj kvalitné vybavenie v podobe lyží alebo snowboardu.
Najlepšie typy a rady nájdete na rôznych webových stránkach, medzi ktoré patrí napríklad.

V prvom rade potrebujete dobrú dosku, na ktorej budete vyčíňať na svahu. Podľa čoho si ale vybrať?

Podstatné sú nasledujúce faktory:

miera vašich skúseností– Ste začiatočníčka alebo už jazdíte ako profík?

Aký přednostňujete terén a štýl jazdy.– Bude to freestyle, freeride alebo allround?

vaša výška– Snowboard by mal ideálne dosahovať až k vašej brade.

tuhosť čiže flex

cena– Tá sa odvíja od zvolenej značky, výrobcu, kolekcie alebo použitých materiálov.

Dámske SNB viazanie

To patrí k snowboardu ako vzduch na dýchanie, nemohli by bez seba existovať. V podstate ide o správnu fixáciu vašich nôh na doske. Viazanie sa zvyčajne vyrába v troch veľkostiach a to: S, M a L, pričom tieto tri pokrývajú veľkosť nohy od 34 až do 42. Ponúka sa tri rozdielne typy viazania – klasické mäkké, viazanie Flow a viazanie Step-In.

Dámske SNB topánky

Mali by byť hlavne mäkké, teplé a ľahké. Ideálne je, ak má Rýchlo uťahovanie alebo podrážku, ktorá tlmí nárazy. Opäť sa odlišujú rôznym typom tvrdosti. Predávajú sa v rôznych dizajnoch a mnohých farbách, takže si určite vyberiete. Navyše vám poradia aj skúsení odborníci priamo na predajni.

Dámske SNB oblečenie

Základom je dobrá termo bielizeň, ktorá vás udržia v teple a mráz sa vám nebude nepríjemne zahryzávať do kože. Ako hornú vrstvu je potrebné si vybrať kvalitné nohavice a bundu a samozrejme nesmiete zabudnúť na čiapku, ochranné okuliare a rukavice. Na bundy by ste mali mať vysoké nároky. Štandardne bývajú vysoké hodnoty vodného stĺpca (až 15.000 mm / 10.000 g / 24 h), podlepené švy na kritických miestach (krk, ramená, kapucňa) alebo vysoký počet vreciek. Alebo môžete vyskúšať dámsky ninja oblek. Je to v podstate jedna vrstva látky, ktorá pokryje celé telo. U nohavíc platí v podstate to isté, dôležitá je odolnosť voči vode, mrazu a vetru.

Ako budete takto vybavení, môžete rovno vyraziť. Prajeme vám krásne počasie a ideálnu snehovú pokrývku.