Vzdelanie

Riešenie detských hádok

Pre rodiča nie je nič horšie, ako keď sa jeho deti nevedia vystáť. Áno, je pravda, že súrodenci sa väčšinou neustále hádajú, bijú a idú si na nervy. No niekedy sa stane, že sa hranica prekročí, a potom je už veľmi ťažko sa z toho dostať. Zúfalé sú deti, zúfalí sú rodičia a zúfalí sú aj susedia, ktorí z vášho bytu počujú len krik, plač a hádky. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo je príčinou bitiek vašich detí?

Šklebení

Deti sa hádajú pre rôzne hlúposti. Najčastejšie sa však hádajú kvôli tomu, že jeden druhému berú veci. Z toho vyplýva, že asi nemajú dostatok priestoru. To sa však mení len veľmi ťažko, keď máte malý byt. Môžete však vymyslieť niečo, čo by im ich izbu rozšírilo. Čo by vytvorilo priestor na hranie, no zároveň by ste tam mohli umiestniť stôl navyše alebo jednu skriňu.

Medvědí rodinka

Ak je niečo, čo dá súrodencov zaručene dokopy, tak je to určite poschodová posteľ . Veď si len spomeňte na svoje detstvo. Nikdy ste po niečom takom so svojím bratom alebo sestrou netúžili? Nikdy ste nechceli stavať bunkre alebo hrady, či hrať sa na poštu? Určite áno. Dovolíme si tvrdiť, že len málokto nezávidel svojim kamarátom, ktorí niečo takéto doma mali. Môžete nám veriť, že toto dá vaše deti zaručene dokopy. Len im to skúste navrhnúť.

Garantujeme vám, že na svete neexistuje dieťa, ktoré by nebolo nadšené z možnosti mať poschodovú posteľ. Vtedy vám sľúbia hory doly, to si môžete byť istý. Aby toho nebolo málo, naozaj takýmto spôsobom ušetríte veľa miesta. Dve postele vedľa seba zaberú skutočne veľa priestoru a pre deti je lepšie, keď ho majú dostatok na hranie.

Skleněné kuličky

Ako sa tvárili vaše deti, keď ste im oznámili túto novinu? Boli nadšené? A to ešte len uvidíte veci, keď ju konečne budú mať doma. Určite už teraz plánujú, čo všetko s ňou budú robiť a ako sa na nej budú hrať.