Dom a byt

Nábytok podľa vášho vkusu


Bola som nadšená, keď sme sa s priateľom dohodli, že spolu budeme bývať. Bolo to pre mňa niečo ako splnený sen. Už keď sme sa zoznámili, vedela som, že je to pre mňa ten pravý. Bola to láska na prvý pohľad, takže, keď mi môj priateľ navrhol, aby sme spolu bývali, myslela som, že od radosti vyskočím z kože. Vedela som, že spoločné bývanie nebude jednoduché, no bola som ochotná robiť kompromisy.

Vo vzťahu sú kompromisy neskutočne dôležité. Nech si myslíte, čo chcete, bez toho nefunguje naozaj žiadny vzťah. Ak to nepochopíte, budete sa neustále hádať a rozčuľovať.

Západ slunce z bytu

Možno sme mali iné názory na to, ako by mal byť náš byt zariadený, no vedeli sme, že sa musíme nejako dohodnúť. V prvom rade sme si museli dohodnúť, do akého štýlu by sme ho chceli ladiť. Tu sme rovno narazili na problém. On chcel niečo klasické, až priam romantické a ja som chcela naopak niečo moderné. Keď som bola mladšia, možno by som sa aj hádala, ale teraz som len chcela, aby sme boli obaja spokojní. Preto sme sa nakoniec dohodli, že zvolíme niečo moderné, ale aj klasické zároveň, jednoducho minimalizmus.

No do takého bytu sme museli zvoliť ten pravý nábytok, ktorý by nebol veľmi prekombinovaný, no zároveň by bol niečím zaujímavý.

Vintage TV

Držala som sa toho, že menej je väčšinou oveľa viac, no vedela som, čo určite chcem mať vo svojom byte. To bol stolík pod televíziu , ktorý mi krásne vyplní celý priestor v obývačke. Dala som si naň fotografie a ešte aj ozdobné kvetináče a kvietky. Môj priateľ nad tým síce gúľal očami, no nakoniec aj on uznal, že to vyzerá naozaj perfektne. Nábytok predsa vytvára celý byt, no je pravda, že v jednoduchosti je krása. Čím menej prekombinovaný nábytok máte, tým to vyzerá naozaj lepšie a krajšie. Zároveň však uvidíte, čo je pre vás a pre váš vkus to najlepšie a najvhodnejšie.