Produkty

Prvotný dojem tvorený na základe štýlu

Ako zmýšľajú mladí ľudia? Predsa moderne.
Bolo tomu tak vždy a tak je tomu i dnes, ľudia sa vo svojej podstate zásadne nemenia, iba sa prispôsobujú okolitým vnemom, čiže dobe. Síce určite nájdeme i výnimky, ale väčšina mladých chce byť v kurze, zapadnúť a uprednostňovať všetko, čo im daná doba ponúka, respektíve čo je z danej doby najviac „cool“. Jednou z moderných „cool“ nápaditých vecí pre mladú rodinku, alebo pre mladú firmu je aj výbava ich interiéru na čele s inováciami, k akým sa radia aj posuvné sklenené dvere.

apartmán

Nevyznie to síce príliš romanticky, ale je pravda, že aj vecami človek prezentuje svoje osobné ja a svoj štýl. Už len taký imidž. Práve imidžom a oblečením sa môže človek prezentovať pred cudzími ľuďmi, s ktorými sa nikdy nerozprával a ktorí nepoznajú jeho názor či predstavy, alebo iné myšlienkové pochody. Je takisto pravdou, že ľudia sa riadia predsudkami, je to naša vrodená vlastnosť a kto vraví, že predsudky nemá, klame alebo nie je 100 % úprimný. Vytvárame si svoje prvotné názory na daného človeka už podľa vizuálnej stránky.

  • Áno, môžeme sa zmýliť, ale takisto nemusíme a inštinkt, reflex, čiže schopnosť predsudkov nás môže varovať, alebo lepšie pripraviť k rozhovoru s danou osobou.

Podobná úvaha patrí aj vybaveniu interiéru. Predstavte si, že idete na návštevu k starému známemu, ktorého ste od školy nevideli. Už podľa prvotnej stavby domu a samozrejme následne interiéru budeme vo svojom vnútri zvedavo posudzovať, ako sa tomuto kamarátovi asi darí. Je totiž dôveryhodnejšie raz vidieť, než stokrát počuť.

posuvné dveře

A keď vchádzate do podniku, akého služby chcete využiť? Predstavte si, že prídete do akéhosi chaosu pozostávajúce z malého priestoru a nakopených vecí hlava na hlave, bude z toho cítiť určitý neúspech či lenivosť. A naopak, pokiaľ miestnosti budú dýchať štýlom, poriadkom, luxusom a vkusom materiálu, ktorý so sebou spoločne hrá symfóniu úspechu, hneď zmeníme aj svoj postoj a pocítime určitý rešpekt.