Peniaze

Pre tých, ktorí milujú eleganciu

Ja osobne mám veľmi rada elegantný štýl, či už ide o oblečenie, zariadenie bytu alebo o doplnky. Elegancia dodáva luxus všetkému. Práve preto mám aj svoj byt zariadený práve v takomto štýle. Pre tých ktorí eleganciu milujú je to najlepší spôsob ako si zariadiť svoj domov.

jídelna

Základom je aby izby neboli preplnené, to znamená žiadne zbytočné veci tu nemajú miesto. Čo sa týka nábytku tak si môžete vybrať z rôznych modelov, ktoré ponúkajú obchodné domy. Veľmi krásna je kombinácia bielej a čiernej. K tomu sa krásne hodia zlaté doplnky, ktoré podčiarknu tento vzhľad.
Pri elegantnom štýle sa v podstate nezakazujú žiadne farby, ide o to aby sa k sebe hodili a nebolo ich príliš veľa. Doplnky by mali byť výrazné ako sú napríklad rôzne vázy, veľké obrazy a iné. K elegancii sa neodmysliteľne hodia kožušiny. Krásny jednoduchý kožušinový koberček doplní nádherne obývačku či spálňu.

Veľká knižnica dodá bytu krásny nádych elegancie. Všetko sa skrýva v jednotlivých detailoch. Základom je ale čistota a jednoduchosť. Nechajte priestor dýchať a zbytočne ho nezaťažujte. Nie je nič horšie ako zaprataný a neprehľadný priestor. Veľké okná, taktiež dodajú eleganciu. Je viacero prvkov, ktoré sa hodia do tohto štýlu. Je už len na vás, ktorý si vyberiete.

Závesy

Vec, ktorá je pre mnohých už dávno zabudnutá sa nám znovu vracia v modernej podobe. Samozrejme nesmie chýbať ani pri elegantnom zariadení bytu či domu. Voľte veľké, dlhé a mohutné závesy napríklad v zlatej farbe. Takéto závesy dodajú priestoru nádych luxusu. Nájdete ich v rôznych materiáloch a vzoroch. Výrazné vzory na jednoduchej farbe sú taktiež veľmi vhodnou alternatívou.

obývací pokohj

Materiály

Čo sa týka materiálov je to úplne jedno aký zvolíte. Nekombinujte ich však dokopy. Je neskutočne veľa druhov elegantného zariadenia bytu. Líšia sa v materiáloch ako aj svojim štýlom. Obľúbenými materiálmi sú ale koža, kožušina a taktiež lesklé látky.