Podnikanie

Porovnajte si ceny zákonného poistenia auta


Že nemáte čas na to, aby ste obehali všetky poisťovne a zapísali všetky údaje? Budete prekvapení a veríme, že milo, ale nikam nemusíte.
K tomu, aby ste zistili koľko môžete platiť inde a za aké konkrétne služby zákonného poistenia, nepotrebujete nikam cestovať ani navštíviť žiadnu z pobočiek. Postačí vám pripojenie k internetu a technický preukaz vozidla. Z neho získate všetky potrebné informácie o vašom vozidle, ktoré zapíšete do online tabuľky. Keď budete mať hotovo, zobrazí sa vám výpočet a ponuka dostupných informácií o jednotlivých spoločnostiach a ich ponukách zákonného poistenia.

kalkulačka

Práve umožňuje užívateľom bezplatné porovnanie cien zákonného poistenia. Okrem toho získate i prehľad o ponuke rôznych pripoistení. Tie už nie sú povinné, ale dokážu vaši jazdu zabezpečiť ešte viac a umožniť využívať i rôzne ďalšie výhody, či plnenia z úrazového poistenia.

Okrem výberu zákonného poistenia, ktoré je pre vás najvhodnejšiemôžete online uzatvoriť aj samotnú zmluvu. Všetko bezplatne a kedykoľvek budete chcieť.

S námizískate kompletné informácie o možnostiach a cenách zákonného poistenia a komfort, ktorý vám umožňuje riešenie z pohodlia domova.
Možno ste doteraz svoju poistnú zmluvu vozidla nijak neriešili, pretože ste si mysleli, že iné možnosti v tomto smere už nemáte. A ono sa vám odrazu ponúka toľko možností, koľko je samotných poisťovni. Okrem iného môžete čerpať aj výhody, o ktorých by ste inak nemali ani tušenie.

rychlost

Súčasťou každého poistenia je i bonus a malus, ktorý súvisí s bezškodným priebehom užívania vozidla. Vaše získané body slúžia ako ďalšia zľava pre zákonné poistenie vozidla.

Aj keď zákonné poistenie nedokáže zaistiť cestnú premávku bez nehôd, dokáže aspoň zaistiť náhradu škody, ktorú by ste inak hradili sami.