Produkty

Ozdobené svadobné fľaše

Hľadáte niečo, čo by vaše svadobné stoly dokonale ozvláštnilo? Tak sa poobzerajte po svadobných etiketách na fľaše. Môžete ich použiť na víno, alebo na iné nápoje.

etiketa

Pre niekoho môže byť takéto zdobenie fliaš úplnou zbytočnosťou. Pravdou však ostáva, že takáto drobnosť dokáže svadobný stôl naozaj skrášliť. Originálny nápis, alebo fotografia na fľaši jednoducho vyčarí úsmev na tvári každého svadobčana a určite i tej vašej. Takáto služba samozrejme nie je zadarmo, http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/chinaski/zadarmo-4331 no na druhej strane nehovoríme o závratných sumách. Etikety na klasickom papieri vás budú stáť približne dvadsať centov. Pokiaľ budete chcieť niečo extra, teda odolnejšiu fóliu, pripravte si asi tridsať centov za jeden kus. Presné ceny samozrejme závisia od konkrétnej firmy. Zopár eur si pripravte aj na dopravu. Ak ale nechystáte pozvať celú dedinu, celá „sranda“ s etiketami vás nevyjde na viac ako päťdesiat eur.

Svadobné etikety na fľaše nalepíte namiesto tých originálnych, respektíve priamo na ne.Klasické rozmery, teda osem krát jedenásť centimetrov, bez problémov prekryjú pôvodnú nálepku. Niektoré sú tlačené na samolepiacom papieri, iné aplikujete pomocou navlhčenia. Nemusíte sa však obávať, že tento proces zaberie mnoho času, alebo ide o niečo komplikované. Pokiaľ na svoju svadbu chystáte aj menšie, či väčšie fľašky, nie je problém zhotovenie aj v neklasických rozmeroch. Takéto etikety môžete nalepiť na fľaše od vína, tvrdého alkoholu, ale pokojne aj na nealkoholické nápoje pre neplnoletých.

svatební etiketa

Na výber máte klasický papier, ktorý sa používa aj na výrobu originálnych etikiet, alebo špeciálnu fóliu, ktorá odolá vlhkosti.Za ňu si budete musieť samozrejme priplatiť niekoľko centov. Výhodou je však to, že vám na svadbu ostane pamiatka. Etikety môžete použiť aj na fľaše, ktoré vaši hostia dostanú ako darček na domov. v tom prípade sa tieto fólie určite oplatia.