Produkty

Oči sú základ

Čo vám napadne prvé, keď sa povie slovo oči? Pre každého to znamená niečo iné. No vo všeobecnosti sa väčšinou všetci zhodneme na tom, že oči sú zrkadlom duše. Práve preto sme na ne takmer všetci taký zaťažený. Chalani často tvrdia, že sa zakukali do dievčaťa práve pre jeho krásne oči. Pomaly, ale isto sa blíži sezóna stužkových slávností. Dievčatá chcú byť krásne a ich mamy presne takisto. Už od októbra zvyknú dievčatá riešiť naozaj rôzne veci. Väčšinou sú stále zamerané na šaty. Keď majú konečne šaty vybrané, prídu na rad vlasy, ktorým taktiež venujú dosť veľa pozornosti. Potom však nasleduje niečo, čo mnohé dievčatá zaujíma naozaj najviac. Je to celkový mejkap.

řasy

Ako zaujať na stužkovej svojím mejkapom?
Dievčatá sa nechajú často namaľovať niekomu profesionálnemu. Zvolia napríklad vizážistku, ktorá maľuje ich maminu alebo jednoducho idú k prvej, ktorú nájdu. Potom to tak často aj dopadne, hlavne vtedy, keď sa celkom nezhodnú v tom, čo si vlastne pod pojmom slávnostné líčenie predstavujú. Mnohé dievčatá sú však odvážne a rozhodnú sa, že sa radšej namaľujú samy. Je to fajn hlavne vtedy, keď už máte nejaké skúsenosti v maľovaní a veľmi dobre viete, v čom budete dobre vyzerať. Vtedy je naozaj vhodné, keď ušetríte peniaze a vložíte ich do niečoho iného.

oko

Na čo pri líčení nezabúdať?
Aj keď sú poslednú dobu hitom naozaj výrazné pery, väčšina žien preferuje výrazné líčenie a my sa im teda vôbec nečudujeme. Len málokedy vám rúž vydrží skutočne dlho, potom máte na perách len jednu veľkú rozmazanú masu niečoho, čo predtým pripomínalo rúž. Práve preto by ste mali staviť na oči. Ak im ale niečo nesmiete zabudnúť dať, tak sú to určite ardell mihalnice. Práve tie urobia z každých očí niečo neuveriteľné, na čo bude radosť pozerať sa. Stačí, že len trošku zažmurkáte a hneď na vás padne pohľad celej sály, v ktorej sa nachádzate.