Produkty

Aby boli vaše nohy v pohodlí aj na svahu


Keď je zima v plnom prúde, nemyslíte na nič iné, len na Vianoce. Každý deň sa budíte s radostným očakávaním, odpočítavate dni a často ráz sa aj túžobne pozeráte z okna, aby konečne zaťalo snežiť. Myslíte ešte niečo okrem toho? Aha, no jasné. Na zimné športy. Ale keď sa už tak veľmi tešíte, ako sa postavíte na svah a nadýchnete sa vzduchu okolo vás, skontrolovali ste všetko? Ste na zimu dostatočne pripravený?

zima

Myslite na všetko

Svah je pre mnohých ľudí niečo ako druhý domov. Cítia sa na ňom bezpečne a majú radi to, keď majú všetko pod kontrolovou. Či už ide o výber zjazdovky, rýchlosť na svahu a to či si vyberú lyže, alebo dosku. Je pochopiteľné, že veľa ľudí to aj desí, no je jasné, že keď sa človek raz dostane na svah, už z neho tak skoro odísť nechce. Nie je však také jednoduché skĺbiť všetko dokopy. Prácu, prípavy na sviatky, víkedny, počasie. Ani sa nenazdáte, sami neviete ako a zima je už nadobro preč. Preto ak sa chystáte na predĺžený víkend, myslite naozaj na všetko. Nie je nič hrošie, ako keď sa vybalíte a zistíte, že ste si zabudli zobrať náhradné ponožky, no nie?

Zimné športy si vyžadujú obozretnosť

Každý lyžiar vie, že najväčšia nočná mora je obúvať a vyzúvať si lyžiarky. Bolí to, keď tam nohu dávate, ale zároveň aj vtedy, keď sa ju snažíte vytiahnuť von. Po celodennom lyžovaní vás bolia lýtka a nadávate na celý svet. Vaše nohy by mali byť v pohodlí. A to budú vtedy, keď vymeníte lyže za dosku. Snowboardové topánky sú totižto také pohodlné, že ani nebudete vedieť, že ich máte na nohách.

alpy

Nikdy nie ste príliš starý

Možno si myslíte, že máte najlepšie roky už za sebou a skúšať niečo nové je totálna hlúposť, ale nie je to tak. Človek sa učí celý život, tak prečo to neskúsiť práve novým športom? Sami uvidíte, že ešte nepatríte do starého železa a že na svahu ste stále schopný predbehnúť aj mladých. Hlavné je, že budú vaše nohy v pohodlí, no nie?