Novinky na poli snowboardingu

Medzi také by sme mohli zaradiť burton snowboard. Ide vlastne o jednu z prvých značiek, ktorá začínala v čase, keď bol snowboarding ešte v plienkach.

Niekto Burton označuje ako matku tohto športu. Začínali v podstate na zelenej lúke veľkého majstra všetkých dosiek. A to v roku 1977 a stále sa držia svojho plánu, že ich dosky skúšajú samotní jazdci, čo je tá najlväčšia reklama všetkých čias. Tento spôsob testovania je totiž zo všetkého najlepšie.

snowboard

A aké boli ich novinky za poslednú dobu:

Ekoprodukty z kolekcie Green Mountain

Kolekcia je zaujímavá tým, že je celá vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Návrhári a výrobcovia spojili svoje sily a vďaka tomuto zaujímavému materiálu vyrábajú bundy, nohavice, tričká a ďalšie vybavenie. Funguje naozaj perfektne!
Pre milovníkov technického oblečenia je tu kolekcia s označením AK. Ide o skratku najlepšie freerideovej destinácie na svete na Aljaške. Väčšina produktov je z Gore-texu. Klasikou sú podlepené švy a nepremokavé zipsy.

A potom je tu kolekcia navrhnutá olympijským víťazom Shaunom Whitom. Ten je známy hlavne ako propagátor úzkych strihov a kožených materiálov.
Alebo vyskúšajte kolekciu TWC, vďaka ktorej budete vyzerať ako rocková hviezda.

Štýlové doplnky

Sem môžeme zaradiť ďalšie vybavenie tejto značky ako sú napríklad batohy. Snowboarding nie je totiž len o jazde, ale aj o cestovaní. Medzi klasikou si môžete vybrať aj jeden špeciálny so systémom ABS, teda s airbagom, ktorý vás ponechá na snehu, ak by spadla lavína. Aj tieto batohy sú vyrobené z fliaš Mountain Dew a zo zdraviu neškodného materiálu.

hory

Zamerané na bezpečnosť

Budeme sa sústrediť predovšetkým na okuliare a helmy. Vyberú si tu začiatočníci aj pokročilí. Navyše tu nájdete aj chrániče zápästia a kolien, teda miest najviac náchylných k úrazom. Bezpečnosti na svahu jednoducho nie je nikdy dosť.
Dokonca vás možno prekvapí aj kolekcia pre deti, ktorá vám ponúkne všetko vybavenie pre deti už od dvoch rokov.
Možno práve vďaka týmto inováciám a neustálemu vývoju vpred je táto značka stále obľúbená.