Produkty

Myslite aj na nechty

Keď som sa dostala do puberty, nezaujímalo ma nič iné, ako to, aby som bola pekná. Moja mama nado mnou stále len krútila hlavou a hovorila mi, že príde čas, keď prídem na to, že krása nie je všetko. Samozrejme, že mala pravdu. Prišla som na to veľmi skoro. No to neznamenalo, že som sa stále nechcela páčiť a že som stále nechcela byť pekná. Chcela som byť skutočne krásna a dokonca som sa snažila, aby som bola najkrajšia. Je však jasné, že sa musím snažiť. Lebo byť krásna, to nie je len v génoch, to je hlavne o tom, ako sa o seba človek stará.

růžové nehty

A ja som bola starostlivá až nad hlavu. Bola som tým dokonca až posadnutá. No vedela som, že sa musím starať aj o úplne iné veci. Okrem toho, že som chcela mať krásne dlhé vlasy, chcela som sa vedieť úžasne maľovať a proste som chcela byť dokonalá. Neviem, prečo niektoré dievčatá túžia po tom, aby boli obletované chlapcami, no ja som bola presne taká istá. Ľudia predsa vedia, čo je pre nich to najlepšie, no nie? Ale ja som sa potom rozhodla, že to preháňam. Vždy som sa chcela o seba starať, no vedela som, že všetko má svoje medze a presne takisto to malo aj toto.

třpytky

Rozmýšľala som však či som starostlivosť o niečo nezačala zanedbávať. http://www.obycajniludia.sk/aktualita/olano-vyzyva-vladu-aby-prestala-zanedbavat-cesty-i-triedy/ Prišla som na to, že sa vôbec nestarám o svoje nechty. A bolo mi jasné, že robím skutočne veľmi veľkú chybu. Napriek tomu mi bolo jasné, že je to len niečo, čo ma zase bude baviť vylepšovať. Najlepšie bolo, keď som sa rozhodla pre uv gely. Nemusela som mojim nechtom venovať príliš veľkú pozornosť, pretože vydržia byť perfektné hneď niekoľko týždňov. Aj keď možno pôsobím trochu povrchne, ešte vždy si myslím, že by sa ženy o seba mali skutočne veľmi starať. No asi nie je vhodné, aby sme to až príliš preháňali. Napriek tomu, že sme ženy.

Aj starostlivosť má svoje hranice. Napriek tomu je pekné, keď sa žena vie o seba starať.