Ako byť krásnou nevestou

Každá z nás túži byť tou najkrajšou nevestou, o ktorej budú všetci rozprávať. Hlavné je mať všetko naplánované a vyhýbať sa stresu, ktorý by nám mohol spôsobiť vrásky na čele, predsa len žiadna z nás netúži v svoj svadobný deň splašene utekať a riešiť veci na poslednú chvíľu. Už od toho najkrajšieho momentu, kedy nám partner nasadí ligotavý zásnubný prsteň, treba všetko dopodrobna naplánovať. V prvom rade treba zarezervovať sálu, vybrať menu, hudbu, výzdobu a mnoho iných vecí. No to všetko by mali robiť snúbenci spoločne.

nevěsta

Čo je výlučne v rukách nevesty je ale kaderníčka a vizážistka. Treba si dávať veľký pozor do akých rúk sa nevesta odovzdá. V prvom rade je potrebné zistiť skúsenosti iných neviest s danými odborníčkami, či im účes a make-up vydržal celú noc, či sa im to páčilo a či boli tieto pracovníčky milé a ochotné prísť k neveste domov. Odporúča sa skúšobný účes ale aj líčenie, aby sa predišlo zbytočným stresom s nespokojnou vizážou. Vezmite si so sebou svoje najlepšie kamarátky, ktoré vám poradia a úprimne povedia čo vám pristane a čo sa vám naopak nehodí. Základom je pohoda v svadobný deň, preto je najlepšie ak vaša kaderníčka a kozmetička prídu k vám domov, kde sa cítite najlepšie a tam vás pripravia na váš veľký svadobný deň.

svatba

Tou najhlavnejšou otázkou sú svadobné šaty. Niektoré nevesty vyskúšajú stovky šiat a prejdú stovky kilometrov, kým nájdu tie pravé ktoré im sedia najlepšie. Odporúča sa brať so sebou brata či kamaráta, ktorí vraj vedia najlepšie a najúprimnejšie povedať čo sa žene hodí. Existuje mnoho salónov, ktoré ponúkajú rôzne druhy šiat na predaj alebo na vypožičanie. Avšak ak chcete byť originálna a jedinečná, oslovte nejakú skúsenú krajčírku a prekonzultuje s ňou svoj návrh šiat, o ktorých snívate už roky. A ak sa chcete líšiť od ostatných neviest aj farbou, tak sa nemusíte ničoho báť a kľudne môžete siahnuť po béžovej, zlatej alebo aj inej divokejšej farbe. Ak vás táto téma zaujala, neváhajte a kliknite sem .