Ženy

Ženy nebojte sa poriadnej zmeny

Pri pohľade do zrkadla si každá žena, minimálne raz za čas pomyslí, že so sebou nie je spokojná. Niekedy je tento pocit spôsobený napríklad tým, že sme sa zle vyspali, alebo proste nemáme dobrú náladu, alebo nás naštvalo niečo iné. Pokiaľ však tento stav zažívate dlhodobo, možno potrebujete zmenu. A to poriadne výraznú.

bunda

Niekedy sa na seba už jednoducho nemôžeme pozerať. Veď je to v podstate logické. Každý deň sa pozeráme na tú istú tvár, tie isté vlasy a rovnaké oblečenie. To človeka po čase proste omrzí. Preto sa nebojte i výrazných zmien. Medzi tie najväčšie a zároveň najodvážnejšie, patrí určite nový strih vlasov. Nemusíte si ich ihneď skrátiť na ježka. Vyskúšajte napríklad inú farbu, pokojne i úplne odlišnú od tej, ktorú ste nosili doteraz. Určite zmeňte aj strih. Ak nemáte dostatočnú predstavivosť, alebo sa jednoducho nevyznáte v tom, čo vám pristane a čo nie, poraďte sa priamo s kaderníkom. Nájdite s však nejakého šikovného, od ktorého nebudete odchádzať s plačom.

Druhou zmenou, ktorú môžete urobiť je váš šatník.Nemusíte minúť celú výplatu na komplet novú výbavu. Kúpte si niekoľko nových kúskov a pri výbere skúste niečo odvážne. Nehovoríme o veľkých výstrihoch alebo extra mini sukni, ale skôr o štýle, na ktorý nie ste zvyknutá. Ak napríklad nosíte prevažne tmavé oblečenie, vrhnite sa do toho po hlave a zaobstarajte si neónovo ružovú sukňu. Samozrejme prihliadajte na svoj vek, postavu, farbu vlasov a pokožky. Vymeňte aj topánky. Keď nosíte stále tenisky, vezmite si na seba nejaké na vysokom podpätku a naopak.

barvení

Mejkap taktiež robí veľa.Ak sa príliš nemaľujete, skúste trošku výraznejší look. Použite i očné tiene, alebo linku a výraznejší rúž. Naopak, ak ste zvyknutá na svoju tvár nanášať tony mejkapu, vyskúšajte miernejší a prirodzenejší výzor. Pokiaľ si takúto zmenu neviete predstaviť, skúste aspoň jemnejšie líčenie. No a ak sa nachádzate niekde v strede, použite iné farby, alebo spôsob líčenia. Môžete sa poradiť so svojou kozmetičkou, ale verte že dostatok rád a návodov nájdete aj na internete.