Ženy

Význam a účinok tantrických masáží

Tantrici veria v sexuálnu energiu a fakt, že tá je takisto dôvodom môjho aj vášho narodenia. Táto energia je však oveľa zmysluplnejšia, môže mať podobu lásky, šťastia, ale aj sklamania či dokonca nenávisti, a preto je dôležité vedieť ju detailne precítiť a koridovať správnym smerom. Pomôcť k tomu dokáže naša intuícia, precítenie, pričom cestou je takisto telesné praktizovanie vo forme tantrickej masáže.

sexuální masářž

Efekt, respektíve zážitok z tantrickej masáže môže byť skutočne univerzálny, dokáže vám rozšíriť obzory vnímania z viacerých smerov, ako aj potrieb vášho tela či obohatiť vaše erotické predstavy a zvýšiť sebapoznanie svojej sexuality, z ktorej podľa tantristov pochádza vaša životná energia. Pre našincov ide možno ešte stále o čosi nezvyčajné s dávkou orientálnej exotiky, no oproti klasickej masáži je efektom bohatší zážitok nielen z pohľadu regenerácie, ale tiež uvoľnenia stresového či sexuálneho napätia, poznania potrieb svojho tela a celkové omladenie, ktoré je podľa tvrdení tantristov spôsobené tým, že touto masážou do tela i mysle vchádza čerstvá životná energia. Tento druh telesného praktizovania tantry je však už dostupný aj u nás, a to konkrétne senzuálna masáž bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.

Aplikovanie telesnej tantry dokáže uvoľniť dlho zadržiavané bloky, pričom charakteristikou je zmyselnosť a dokonalé precítenie každého dotyku, ktoré si vyžaduje maximálne uvoľnenie, sústredenosť, ale tiež intuíciu. Výnimkou preto určite nie je, že toto praktizovanie prebieha bez šatstva a jeho súčasťou je takisto masírovanie intímnych partií, ktoré sú zdrojom a základným stimulom životnej energie.

dívka v posteli

Ak by sme hľadali nejaké veľmi stručné označenie, čo je vlastne prioritou a nástrojom tantrickej masáže, odpoveďou by boli zrejme zmyselné dotyky a ich plnohodnotné precítenie. Efektom je plnohodnotné uvoľnenie, načerpanie nových poznatkov a vzrušenie.