Produkty

Posielanie zásielok v plastoých obálkach je bezpečné a spoľahlivé

To, že sa trápime s množstvom odpadu z plastových fliaš či iného typu plastov na celej planéte, je naozaj vážna vec, no na druhej strane musíme uznať, že plast v ako materiál v najrôznejšej podobe nám uľahčuje život paradoxne práve vďaka jeho nezničiteľnosti a iným vlastnostiam.

Plastové obálky odolajú každej manipulácii

V minulosti sme posielali zásielky zabalené v kartónových škatuliach, prelepené páskou či motúzom, čo bolo dosť prácne a zdĺhavé, no táto činnosť sa podstatne zjednodušila práve vďaka plastovým obálkam https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. Tie sú ich výbornou náhradou, ba ešte kvalitnejšou, pretože obsah zásielky je v nich bezpečne chránený pred vlhkosťou či nečistotami. Plast je aj vzduchotesný a obálky sa uzatvárajú ZIP –om, ktorý poskytuje ich perfektné uzavretie s možnosťou opätovného otvárania a zatvárania.

plastová obálka

Do takýchto obálok je možné vložiť rozličné predmety, napríklad textil menších rozmerov, bižutériu, drobné súčiastky, tlačoviny či dôležité dokumenty a všetko v nich bude dokonalo ukryté pred zrakmi nepovolaných ľudí, a to vďaka čiernej farbe vnútornej strany obálok. Tiež sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach aj hrúbkach plastu, 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Podľa druhu predmetov si tak môžeme vybrať pevnosť obálky, aby sa neroztrhla hneď pri prvej manipulácii prepravcu.

Plastové obálky využívajú aj predajcovia, ktorí určite ocenia finančne výhodnejšie balenia s vyšším počtom kusov obálok 10 alebo 100 kusov. Okrem toho sú k predaji aj obálky s uchom alebo bez neho a v pestrých farebných odtieňoch, samozrejme, základ tvorí povrchová úprava v bielej farbe. Tie sa vyrábajú aj ako recyklované, takže nie sú postrachom pre životné prostredie. Spomínané uzatváranie je na ZIP, ale aj posuvným jazdcom, ktoré je takisto opätovne použiteľné.

balíky, škatule

Škatule ako predchodcovia plastových obálok

Kvalitu plastových poštových obálok si môže vyskúšať každý, pretože všetci z času na čas posielame nejakú tú zásielku, a tak siahame po odolnej a kvalitnej obálke, a to plastová obálka určite je.