Produkty

Niečo pre vašich havkáčov

Viete, že zima je pre všetkých veľmi stresujúca? Často je to hotové utrpenie, pretože musíte prechádzať z tepla do zimy a ide vás z toho poraziť. A ešte horšie je prechodné obdobie, keď nemáte ani poňatia, čo si vlastne máte obliecť. Je to hotová galiba, nemyslíte? A teraz si predstavte, že máte doma domáceho miláčika, o ktorého sa musíte skutočne starať. Je dôležité, aby bol na zimu poriadne pripravený, no je veľmi ťažké prísť na to, ako je to najlepšie. Niektorí ľudia oblečenie pre havkáčov dosť odsudzujú, ale čo si o tom myslíte vy? Niektorým chlpáčom predsa vôbec neprekáža, keď ich do niečoho navlečiete. A keď to má byť pre ich zdravie, prečo by ste sa tomu mali brániť? Je to predsa fajn, keď im môžete ukázať, že vám na nich záleží.

svetr

A hlavne v zime, kedy jednoducho niektoré malé rasy potrebujú oporu. Nie každý predsa znáša slovenskú zimu a mrazy úplne v pohode, práve preto by ste sa mali zamyslieť nad tým, či aj ten váš nepotrebuje svetre pre psov. Nie je to žiadna hlúposť, ktorú sme si sem doviezli z Ameriky. Je to niečo, čo by ste si pre svojho miláčika mohli určite urobiť. Niečo, za čo by sa vám odvďačil, tým si môžete byť istý.

pejsek

Hlavne pre malých chlpáčov je to skutočne ťažké, lebo sa musia boriť vo veľkom snehu na malých labkách. Takže je podstatné, aby ste na to mysleli, pretože havkáči môžu ochorieť presne takisto, ako môžu ochorieť aj ľudia. Takže ak je niečo skutočne dôležité, tak práve toto, nemyslíte? Na druhej strane je tiež fajn, aby ste si pamätali na to, že vidieť svojho chlpatého miláčika ako sa trasie od zimy je omnoho horšie, ako vidieť ho v oblečení. Dúfame, že sa s týmto tvrdením stotožňujete a že chápete, čo vám tým vlastne chceme povedať. Nechceme, aby ste to preháňali. Chceme len, aby ste si uvedomili, že je to oveľa lepšie a praktickejšie. A o tom sa hádam nebudete hádať.