Produkty

Moderné stolíky pod Tv


Už vám doslúžil Váš starý televízny stolík a chcete si kúpiť novy ? Teraz kúpite v našom e-shope za skvelé ceny ako inde nenájdete.
Ak chcete mať pekne zariadenú vašu obývačku, ale stále Vám to chýba jedna vec, alebo vec ktorú chcete vymeniť. Je to televízny stolík ktorý kúpite na našom e-shope.

tv stolík

V ponuke nájdete rôzne druhy televíznych stolíkov ktoré zmodernizujú vašu obývačku. Napríklad ponúkame televíznu stolíkovú komodu,v rožných farbách za 399.00 €. Tento stolík má skvelý dizajn a veľký úložný priestor čiže do neho dáte všetko čo potrebujete. Jeho rozmery sú 60 x 90 x 50 ( výška, šírka, hĺbka ).
Zrkadlový TV stolík Catania je o niečo väčší, meria 65 x 160 x 50, no rozmery samotného televízneho stolíka sa dajú upraviť podlá vašej potreby. Na výber máte z rôznych farieb, čiže si môžete vybrať podlá chuti alebo farby. Tento stolík oživí interiér Vašej obývačky alebo spálni a je dostupný od 749 €.

tv

Zrkadlový Tv stolček Ferrara je dostupný od 589 € a rozmerovo je 55 x 130 x 50 centimetrov a taktiež si môžete určiť rozmery podlá miesta vašej obývačky či spálne, Môžete si vybrať z čiernej, bielej, hnedý alebo modrej modernej farby ktorý oživí Váš dizajn interiéru. Je vyrobený z MDF dosky, vysokokvalitného zrkadla a kryštálového mandľa. Tento stolík obsahuje tri dvierka,a má veľký úložný systém čiže do neho uložíte všetko čo potrebujete.

Tento zrkadlový TV stolček Novara je rozmerovo väčší pretože obsahuje štyri dvierka a do neho zmestite do neho viac ako si myslíte. Jeho rozmery sú 45 x 180 x 35 centimetrov a tak ako pri predošlých si mieri upraviť tak ako potrebujete. Už Vám nemusíme predstavovať farby z ktorých si môžete vyberať pretože tak ako pri prvých spomenutých si môžete vybrať aj na tomto stolíku. Je skvelý na dizajn a môžete ho v pohode dať do svojej spálne či obývačky bez akýchkoľvek problémov.