Produkty

Láskavý dotyk vlhkého ňufáka

Je to prvá duša, ktorá vás po ránu budí do nového dňa a tiež priateľ, ktorý vás víta s nepredstieranou radosťou, keď sa vraciate domov z práce. Ako by vám hovoril: „Konečne si tu, ja som sa na teba toľko tešil.“

pes

Každého psíka najviac tešia chvíle strávené s vami vonku, kedy sa môže prebehnúť a byť tak trochu na slobode. Navyše to prospeje aj vám. Dokáže vás zbaviť akéhokoľvek smútku a ukázať vám, že život je predsa nádherný.
Ľudia sa delia na dva typy milovníkov psov a milovníkov mačiek. Každé zvieratko má svoje prednosti. Možno si myslíte, že sa dajú vycvičiť ale to sa vám len zdá. V skutočnosti majú vlastnú hlavu a urobia si aj tak, čo sa im zapáči. Potrebujú vašu lásku a starostlivosť a na oplátku vám dajú nežné pobozkanie a ty ich oči vás naplnia nehou každú minútu, keď sa na nich pozriete.

Okrem vašej lásky, potrebuje tiež správnu starostlivosť a výživu. Niektoré plemená sa tiež musia v chladnejšom období trochu priobliecť. Vedeli ste, že aj psy majú svoje módne domy? Tu im môžete vybrať doplnky, oblečenie alebo napríklad aj pršiplášť pre psa, ktorý ho ochráni v sychravom počasí pred nepríjemným dažďom.

Prečo kupovať pláštenku pre vášho maznáčika?

deštník

Možno to poznáte sami u seba, keď veľa zmoknete, nielen že je vám zrazu zima, ale mohli by ste aj nepríjemne prechladnúť. To sa tiež môže stať aj vášmu maznáčikovi. Vďaka pršiplášťu zostane pekne v suchu a vy si užijete prechádzku s ním aj za dažďa. Pláštenky sú ľahké, mäkké, nerobia hluk a nebudú tak vaše zlatíčko rušiť pri pohybe. Majú tvar vesty a vďaka svojim pestrým farbám sú čím ďalej obľúbenejšie. Hodia sa pre malé, stredné i veľké rasy. Majú anatomický tvar, takže váš psík môže skákať, behať, robiť proste to, čo ho baví. Niektoré kusy majú aj reflexné prvky, takže sa vám nestratí ani v tme. Budete tak mať prehľad, do ktorého kríka sa vám zase zatúlal. K nej si môžete vybrať aj štýlový klobúčik alebo topánočky na všetky štyri, takže budú aj labky úplne v teple a suchu.
Nebojte sa ich vyskúšať. Budú sa vám isto páčiť.