Produkty

Chvála dizajnu a elegantnému štýlu

Tak napríklad konzolový stolík, ktorý si nájde určite to správne miesto vo vašej spoločenskej miestnosti. Jeho funkcia je najme odkladací, ale vhodne tiež dolaďuje atmosféru celej izby. Nepatrí už len k rustikálnemu alebo vidieckemu štýlu, je to jednoduchý moderný kus nábytku. Veľmi pekne vyzerá aj v hale alebo predsieni.

zámek

Môžete ho ozdobiť soškami, fotografiami alebo čerstvými kvetmi. Vyberiete si aj z rôznych materiálov, ako je drevo, sklo, travertín, mramor alebo oceľ.
Pre inšpiráciu si môžete urobiť zastávku na týchto stránkach: http://zrkadlovynabytok.eu/kategoria-produktu/konzolove-stoliky/.

Inšpirácia z dôb dávno minulých

Práve konzolové stolíky na vás dýchajú romantickú atmosféru, všade tam, kde sa objavia. Minimalistická moderna je jednoducho stále IN. Preto po nej siaha aj rad dizajnérov. Dokážu si ho totiž pretvoriť do modernej podoby, ktorá na vás dýcha tú správnu atmosféru. Tento typ nábytku sa na prvý pohľad tvári ako súčasný, ale pritom je veľmi tradičné a históriu jednoducho nezaprie.
Takýto stolík nemá žiadne ostré hrany či rohy, čo oceníte hlavne v prípade, že máte deti. Navyše vyzerá naozaj veľmi luxusne. Veľmi pekne vyzerá aj v hale alebo predsieni.

Kde sa predávajú tieto klenoty?

Ak nechcete investovať priamo do nového kúsku, môžete sa zamerať na početné starožitníctva a vetešníctva, kde vám môžu padnúť do oka naozaj dokonalé skvosty a to ešte za rozumnú cenu. Nákladnejšie nákupy vám môžu sprostredkovať reštaurátorské firmy. Alebo to jednoducho skúsite v klasických e-shopoch a kamenných predajniach.

těžítko

Dôležité detaily

Myslite tiež na to, kam budete chcieť taký stolík umiestniť. Mal by zapadať do celkového plánu vášho domu či bytu. Veľmi často sa zabúda na podlahy, ktoré sú pritom veľmi dôležité. Predtým boli bežné drevené parkety, ktoré sa k nemu práve najviac hodia. Nahradiť ich ale môžete aj kvalitnou podlahou z prírodného dreva, ktoré priestory zateplí a predchnú duchom prírody.
Romantické duše si tak splnia želanie ohľadom miesta pre ich drobnosti, ktoré chcú mať stále na očiach.