Produkty

Aby bola hlava v teple

Jar klope na dvere, ale nízke teploty neodchádzajú. Zima je obdobie hrubých búnd a teplých čiapok. Vedeli ste, že najviac tepla uniká z tela cez hlavu? Častokrát sa celý naobliekame aj niekoľkými vrstvami a práve na hlavu zabúdame. Mali by sme ju v chladnom počasí držať v teple a dôkladne chrániť. Na to sú ako stvorené dámske čiapky. Čiapky majú prvotnú úlohy chrániť hlavu pred chladom. No môžete to využiť a pomocou čiapky vytvoriť zaujímavý outfit. Dnes sú čiapky veľmi IN a nemali by chýbať v žiadnom šatníku.

zimná čiapka

Všade samé brmbolce. Brmbolce vždy boli, sú a aj budú modernou súčasťou väčšiny čiapok. Dva brmbolce sú vhodné na detské čiapky, preto ak siahnete po brmbolcoch, dbajte na to, aby bol len jeden. Túto zimu však môžeme vidieť v ponuke čoraz viac klasických čiapok. Pôsobia ženskejšie a hodia sa k akémukoľvek outfitu. Sú jednoduché a výrazné farby dokážu oživiť aj nudnú bundu. Ak vám neprekáža extravagancia, môžete zvoliť aj čiapku s rôznymi aplikáciami ako výšivky, perličky či brošne.

Naspäť ku štrikovaniu.

Štrikované čiapky z vlny držia v tejto sezóne prvenstvo. Nebojte sa ani oversize čiapok. Čím väčšia, tým lepšia. Štrikované čiapky nádherne vyniknú na hlave a pôsobia veľmi dizajnovo. Obľúbené sú neutrálne farby, keďže veľké štrikované čiapky sú samé o sebe výrazné. Stavte na béžovú či bielu. Práve tento typ čiapky sa dokonale hodí ku huňatým kabátom.

tenká čiapka

Pre elegantné ženy je tu baretka baretka.

Baretka, typický znak parížskej módy, doladí každý elegantný outfit. Jemný, čistý strih z vás spraví tú správnu dámu. Hodia sa do každej zimnej, zasneženej rozprávky.

Ak ste sa doteraz hanbili nosiť čiapky a mali ste ich skôr za detský kúsok oblečenia, verte, že to tak nie je. Čiapka je vhodným doplnkom ku oblečeniu v chladnom období. Do módy sa čoraz viac dostávajú už aj klobúčiky vhodné na jar či leto.