Cestovanie

Všetko, na čom záleží

Viete, ako to je? Viete, že niektoré veci, ktoré vás obklopujú môžete a zároveň aj nemusíte potrebovať, takže myslite na to, prečo je to pre vás naozaj také dôležité. Ja som si niekedy myslela, že si na seba nikdy v živote nedám umelé mihalnice. Že to nepotrebujem a bola som spokojná so svojimi riasami a so všetkým, čo na mojej tvári je. Bola som na jednej svadbe a nechala som sa líčiť. Vtedy mi vizážistka dala na oči nielen krásne tiene a linky, ale aj ardell. A ja som pochopila, prečo okolo toho všetky ženy robia také haló. Bolo mi to jasné. Mať umelé mihalnice je niečo úžasné, pretože vyzeráte úplne inak, ako ste vyzerali predtým.

krásné oči

Je jasné, že to z vás neurobí inú osobnosť. Ale urobí to z vás človeka, ktorého nebudete ani spoznávať v zrkadle, a to teda nemyslím v zlom. Celá moja tvár sa totálne zmenila, keď som sa videla v zrkadle a videla som, ako úžasne a krásne vyzerám. Je jasné, že niekedy sú takéto veci smiešne a že možno je smiešne aj to, že som sa tak zmenila v tvári, ale mne sa to naozaj veľmi páčilo a vedela som, že toto si budem dávať na každú jednu oslavu, na ktorú pôjdem.

modré oči


Všetky veci sú na niečo dobré. Možno sa necítim na to, aby som si na seba dávala umelé mihalnice každý jeden deň, ale napriek tomu si myslím, že na oslavu a na rôzne príležitosti je to niečo, čo by ste mali robiť a čo by pre vás malo byť dôležité. Aj keď možno nie ste človek, ktorý je bežne na takéto veci, niekedy je príjemné vidieť, že s tým môžete niečo urobiť a že sa môžete riadiť aj tým, čo pre vás nie je úplne dôležité, no nie? Verte tomu, že nakoniec si musíte postaviť hlavu a robiť všetko presne tak, ako sa to páči vám. Nie je to také ťažké, ako by ste si mysleli, práve naopak. A aj umelé riasy z vás dokážu spraviť iného človeka, keď vám aspoň trochu narastie sebavedomie. Buďte si istý, že je to naozaj tak.