Produkty

Vhodný textil pre psieho kamaráta

Pod spojením slov doba a pokrok si zväčša predstavíme vedu, medicínu a technológiu. Ale doba sa predsa mení aj v iných smeroch. Určitým smerom sa menia i ľudia a tým pádom sa menia aj ich domáci miláčikovia. Móda, oblečenie, to nás, ľudí, prezentuje už veľmi dlhú dobu, avšak vidíme, že rovnako tak už dnes oblečením a módou prezentujeme i nášho psíka, o ktorého sa staráme, za ktorého v podstate nesieme zodpovednosť. Nie je nič zlé na tom, ak nejaký huňatý psík oblečenie nemá, avšak rovnako tak nie je nič zlé na tom, ak chceme, aby bol niečím výnimočný, aby bol aj on súčasťou dnešnej civilizovanej doby.

maltese

Možnože aj ten psík sa chce páčit okoliu a hlavne nám, ľudom, len nám to nevie povedať. Rovnako tak musí znášať dážď i mráz, aj napriek svojej srsti. Avšak také zateplenie mu v podobe vesty či svetra príde vhod, hlavne v neprajnom počasí a hlavne, ak ide o plemeno s kratším ochlpením. No na e-shope už zbadáme aj mnohé ďalšie praktické doplnky, ktoré sú vhodné i naopak, do letných dní. Tak či inak, dnes máme na výber i psie oblečenie, tak prečo to nevyužiť.

Každý majiteľ má iný názor.
Z pozorovania bežných „psíčkarov“ si môžeme všimnúť, že niektorý pes je „vyfintený“ od uší až po labky, iný chodí „naturálne“, ako nudista. (:
Vadí vám extravagancia? Existuje stedná cesta.
Každý majiteľ psa uprednostňuje niečo iné, avšak aj v tomto smere existuje tá stredná cesta. Tí, ktorým toto obliekanie psov moc nevonia, nemusia kupovať psovi slnečné okuliare či sukničku, stačí svetrík na zimu. Tie menšie plemená a tie, ktoré nie sú obdarované zrovna hustou srsťou, tie takýto doplnok ocenia. V takom prípade nevravíme o nejakom extravagantom prejave, taká vestička alebo svetrík sú už normálnym doplnkom na zimné prechádzky.

kombinéza

Skvele sadnú.
Výhodou týchto doplnkov je špeciálna výroba, takéto oblečenie padne psíkovi ako uliate. No samozrejme je potrebné vybrať vhodnú kategóriu podľa toho, či máme väčšie alebo menšie plemeno. To je hádam jediný rozdiel, inak sú miery prispôsobené.