Technika

Pozrite sa na svoje nechty

Vždy som chcela mať perfektnú manikúru. Ani neviem, prečo mi to tak napadlo, jednoducho som však vždy vedela, že je to pre mňa dôležité a podstatné. Aj keby sa dialo čokoľvek, vždy som si bola na istom v tom, že chcem mať super manikúru. Hnevalo ma však to, že som si nevedela nejakým spôsobom nájsť niečo, čo by bolo pre mňa ako stvorené. Čo by sa mi jednoducho páčilo. A vďaka čomu by moje nechty vyzerali ako z nejakého katalógu. Mne bolo jednoducho jasné, že musím mať oči otvorené a že musím pozerať naokolo seba, keď chcem niečo dosiahnuť.

uv gely

Čo sa týka nechtov, asi nie je veľmi veľa mýľnikov, ktoré sa dajú takýmto spôsobom dosiahnuť, to však neznamená, že to nie je niečo, čo by pre mňa nemohlo byť podstatné. Pretože nech sa deje čokoľvek, moja manikúra jednoducho musí byť v každom ohľade perfektná. Záleží mi na tom a chcem, aby to tak bolo. Pretože ak to tak je, som spokojná. Ale mám na manikúru isté nároky, asi ako každá žena. Chcem, aby vyzerala dokonale. Tak dokonale, že by sa nehanbila si dať také niečo na ruky ani anglická vojvodkyňa. Ďalej však chcem, aby boli farby sýte a jednotné.

gel

Aby proste vyzerali, ako keby boli umelé, aj keď tak celkom nebudú. To bolo pre mňa naozaj dôležité. Takže si myslím, že keby som mohla mať niečo na svojich nechtoch a vedieť, že sa na to môžem spoľahnúť, tak sú to určite uv gely. Všetci ich odporúčajú a ja teda nevidím jeden dôvod, prečo by som ich nemohla skúsiť tiež. Okrem toho spĺňajú ešte jeden dôležitý faktor a tým je pre mňa výdrž. Chcem, aby naozaj vydržali veľmi dlho, pretože keď to urobia, tak môžem utierať prach, umývať riady a nemusím sa obávať, že sa mi na nich niečo poškodí. A to je niečo, čo môžem iba oceniť. No myslím si, že takéto vymoženosti ocení každá žena, ktorá si dá aspoň trochu záležať na svojich nechtoch a na svojej manikúre. Je to skutočne dôležité.