Produkty

Extrémne športy v bezpečí

Motorky a štvorkolky sú perfektným spôsobom, ako vyventilovať všetku svoju nakopenú energiu. Potrebujete neustále niečo robiť, a extrémne športy sú presné tým pravým orechovým pre vás? Jazdíte už dlhé roky a považujete ich za svoju aktivitu číslo jeden, či ste len začiatočníkom, ktorý sa do obehu iba pomaly dostáva? Tak či onak, to čo potrebujete v oboch prípadoch je kvalitná prilba, ktorá udrží vašu hlavu v bezpečí, a v pohodlí, ktoré si zamilujete.
Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Či už ste skúsený jazdec, jazdec začiatočník, jazdíte motocross, alebo si radi zajazdíte len tak na vašom skútri po meste. Je úplne jedno, aký typ motocyklu obľubujete či vlastníte, ublížiť si môžete na všetkých a preto je veľmi dôležité, aby ste sa chránili čo najlepšie je to možné.

jazdec s prilbou.jpg

Ak si chcete dopriať kvalitu a komfort, ktorý vás nikdy nesklame a navyše vás očarí aj veľmi lákavými a štýlovými prevedeniami, prilby LS2sú presne to, čo práve vy potrebujete. Nemíňajte viac veľa peňazí, 2 krát ročne za prilby, ktoré vám nevydržia, a vašu hlavu ani dostatočne neochránia. Investujte radšej do kvality, ktorá vás nesklame. Zaobstarajte si prilbu, ktorá tu pre vás bude už do konca života a vy s ňou môžete bezpečne podnikať všetky vaše zážitkové cesty, ale aj športové dobrodružstvá. Vyberajte z množstva modelov, pre rôzne typy motoriek a jazdcov. Nebojte sa investovať do zaručenej kvality.

skok na motorke.jpg

Vyberať si môžete zo širokej ponuky sortimentu, kde si každý príde na svoje. Výrobca sa môže ďalej popýšiť aj širokým výberom typov prilieb, ktoré sú vhodné na každé jazdenie a pre každého jazdca, ako odklápacie, otvorené so sklom, ale a trhu sú dostupné aj bez skla. Pridajte sa preto k množstvo spokojných zákazníkov po celom Slovensku, a tešte sa zo štýlovej ochrany vašej hlavy!