Technika

Zásuvka s USB nabíjacím konektorom

Tento unikátny výrobok vyplnil medzeru v ponuke na celom trhu s elektroinštalačným materiálom a rozšíril tak možnosti pre používateľov všetkých mobilných zariadení. Môžete zároveň používať 230 V zásuvku napr. na kávovar, ale zároveň môžete nabíjať svoje elektronické zariadenie. USB konektor je štandardný, aký dnes už používajú takmer všetci. Zásuvka sa zapája na štandardnú 3-vodičovú sústavu 230 V do štandardnej inštalačnej krabice, čo znamená, že je vhodná aj pre rekonštrukcie. Treba si ale dať pozor, lebo pripájacie svorky sú bezskrutkové, preto nie je možné použitie na hliníkové káble.

zásuvka

Dvojnásobná zásuvka s USB
Slúži ako plnohodnotná nabíjacia stanica až pre 2 zariadenia, ktoré sa pripájajú USB káblom. Jej použitie je vhodné pre novostavby, ale dá sa využiť aj pre rekonštrukcie. Svoje miesto si nájde v pracovni, pri kuchynskej linke, ale aj pri nočnom stolíku v spálni.

Komunikačná zásuvka s USB
Slúži na USB komunikáciu po kábli napríklad medzi domácou tlačiarňou a počítačom, medzi počítačom a USB vstupom pre externé disky v konferenčnej alebo prednáškovej miestnosti a podobne.

podnikatel

Komunikačná zásuvka s HDMI
Uplatnenie nájde najmä v konferenčných miestnostiach pri prezentáciách cez HDMI konektor a môže byť umiestnená v spoločnom rámčeku so silovými alebo ďalšími komunikačnými zásuvkami čo je úžastné. Svoje miesto si nájde aj v stále obľúbenejších a rozšírenejších video-konferenčných zasadacích miestnostiach, kde bývajú všetky káble diskrétne schované v stene a zariadenia sa pripájajú cez komunikačné zásuvky ABB.
Takéto zásuvky sú inovačné do každého domáceho alebo pracovného prostredia. Dizajn týchto zásuviek je v rôznych prevedeniach. Sú veľmi zaujímavé a ľahko manipulačné. Vyskúšajte aj vy jednu z týchto ohromných zásuviek a verte, že nebudete sklamaný. Splní všetky Vaše očakávania.

Zásuvka s USB nabíjacím konektorom
4.7 (93.33%)6